Porsche Connect – teie digitaalne kaaspiloot.
Porsche Connect – teie digitaalne kaaspiloot.

Sportautoga sõitmisel on põhirõhk teedel. Sõidutunnetusel. Sõidu nautimisel. Selleks et saaksite täielikku sõidurõõmu tunda ega peaks muule mõtlema, hoolitseb Porsche Connect kõige muu eest. See toimib liidesena teie ja teie Porsche vahel. Digitaalse kaaspiloodina on see teiega enne sõitu, sõidu ajal ja pärast sõitu, olles saadaval nutitelefonis ja teie sõidukisse integreeritult.

Reaalajas teabe ja sujuva ühenduvuse abil seob Porsche Connect digitaalse ja reaalse maailma. Sõit muutub ehtsaks naudinguks.

Charging Planner – katkematu sõidurõõm.

Charging Planner arvutab teie ja teie Taycani jaoks alati kiireima marsruudi koos vajalike laadimispeatustega – reaalajas. Võttes arvesse ajakohast liiklusteavet ja pidades silmas teie hetke sõiduulatust, olete kõigeks valmis.

Porsche Connect – teie digitaalne kaaspiloot.Porsche Connect – teie digitaalne kaaspiloot.Porsche Connect – teie digitaalne kaaspiloot.

Teenuse Porsche Connect pakkumine oleneb mudelist ja riigist. Sellel saidil olev teave annab teile üldise ülevaate. Selleks et saada teada, kas teenused on teie sõiduki jaoks saadaval, logige Connect Store'i oma Porsche ID-ga sisse.

Funktsioonid

Navigeerimine ja satelliidikaart – alati kiireim tee.
Navigeerimine ja satelliidikaart – alati kiireim tee.
Kavandage oma sõite liiklust jälgides – reaalajas. Hääljuhtimisega saate mugavalt teha päringuid marsruudivärskenduste, uusima liiklusteabe ja võimalike ummikute kohta. Selline ettevalmistus tagab optimaalse sõidurõõmu¹.
¹Sõltuvalt vastavas riigis kehtivatest seadustest võib satelliidikaartide teenus olla sõidu ajal kasutatav kas täielikult või osaliselt või olla kasutatav üksnes seisvas autos.
Rakendus Porsche Connect – ülevaade ühe hetkega.
Rakendus Porsche Connect – ülevaade ühe hetkega.
Alati käeulatuses: rakendusega Porsche Connect saate oma nutitelefonist paljusid oma sõiduki andmeid eemal olles hõlpsalt vaadata ning isegi sõiduki kliimaseadet¹, lukustust ja mitmeid teisi funktsioone juhtida.
¹See teenus on saadaval ainult mudelite E-Hybrid ja BEV korral.
Porsche häälabiline – teie teenistuses.
Porsche häälabiline – teie teenistuses.
Piisab paarist lihtsast häälkäsklusest. Kas soovite sõidu ajal marsruuti muuta? Soovite teada, milline ilm teid ees ootab? Või tahate hoopis kliimaseadmel temperatuuri reguleerida? Teie sportauto saab teid aidata¹.
¹Teenus Voice Pilot on saadaval saksa, inglise, prantsuse, itaalia ja hispaania keeles. Teenuse Voice Pilot kasutamiseks nimetatud keeltes, tuleb keel seadistada süsteemis Porsche Communication Management (PCM).
Funktsioon Finder – kõik sihtkohad, kogu teave.
Funktsioon Finder – kõik sihtkohad, kogu teave.
Pole kohta, mida te enda lähedusest leida ei suudaks. Otsige Porsche Communication Managementi abil restorane koos nende arvustustega, tanklaid koos ajakohaste hindadega ja miks mitte ka vabu parklaid. Sihtkohtade võrguühendusega otsing ja navigatsiooniandmebaas muudavad selle lihtsaks.
Voogedastus sisseehitatud Apple Musicu abil.
Voogedastus sisseehitatud Apple Musicu abil.
Klõpsake lihtsalt Taycani puuteekraanil Apple Musicu peal, et voogedastada 50 miljonit lugu ilma reklaamideta, kuulata mis tahes tujule vastavaid esitusloendeid ja tänaseid kuumimaid helisid Beats 1 ülemaailmsetes otseülekannetes tasuta autosisese muusika voogedastuse andmetega. Saate isegi luua omaenda jaama mis tahes looga, mis raadiost sõidu ajal tuli. Uued omanikud saavad kuni kuue kuu pikkuse Apple Musicu tasuta kasutusvõimaluse.
Image courtesy of !K7 Music.
Apple Musicu tellimus on vajalik. Tasuta autosisese muusika voogandmed kolmeks aastaks. 

Muud funktsioonid

Need funktsioonid on vaid väike osa kõigist võimalustest ja teenustest, mida Porsche Connect¹´² teile pakub. Ülevaate kõikidest sõiduki jaoks saadaolevatest funktsioonidest leiate Porsche Connect Store'ist.

Avastades Connect Store'i

¹Porsche Connecti süda on LTE-telefonimoodul. Moodulil on suure kasutusmugavuse ja optimeeritud andmeühenduse võimaldamiseks SIM-kaardi pesa. Mõnes riigis tuleb kaasa ka integreeritud LTE-toe ja andmemahuga SIM-kaart.
²Teenuse Porsche Connect pakkumine oleneb mudelist ja riigist. Sellel saidil olev teave annab teile üldise ülevaate. Selleks et saada teada, kas teenused on teie sõiduki jaoks saadaval, logige Connect Store'i oma Porsche ID-ga sisse.

Porsche Connect igapäevases kasutuses

Veedame ühe täiesti tavalise päeva festivali algatajaga, kunstnikuga ja ettevõtjaga. Päeva jooksul räägivad nad, kuidas Porsche Connect nende argitoimetused lihtsamaks muudab.

Uued tuuled Sylti saarel.
Ummikuteta Berliin.
Väljasõit Maagimäestikku.

Nii toimib Porsche Connect

1. Registreerimine
Porsche Connecti kasutamiseks vajate Porsche ID-d – teie võti Porsche digitaalsesse maailma. Kui olete Porsche ostnud edasimüüjalt, saate automaatselt e-kirja oma Porsche ID-ga ja sobiva registreerimislingi My Porsche jaoks. Kui te ei saa registreerimise e-kirja, võtke ühendust oma Porsche partneriga. Muudel juhtudel registreerige otse My Porsche portaalis.
2. Teenuste aktiveerimine
My Porsche portaalis saate erinevaid teenuseid aktiveerida või pärast nende kasutusaja läbisaamist osta. My Porsche avalehel näidatakse 8-kohalist sidumiskoodi, mida vajate, et kasutada oma sõidukis Porsche Connecti teenuseid. Porsche Connecti teenuste eelduseks on sõidukis seadistatud internetiühendus. Lisateavet ja vajalikud juhised saate oma Porsche Connect Store'i abi jaotisest.
3. Teenuste kasutamine
Oma Porsche ID-ga saate seejärel sõiduki siduda oma nutitelefoniga. Rakendus Porsche Connect võimaldab ka teie nutitelefonis kasutada Connecti teenuseid. Nii saate erinevaid Porsche Connecti teenuseid ja funktsioone kasutada otse PCM-is või nutitelefoni kaudu. Arvutis või mobiilseadmes on teil lisaks veel võimalus kasutada My Porsche portaali ning teenuseid konfigureerida ja juhtida.
Kas teil on veel küsimusi?
Lisateavet teenuste saadavuse kohta ning vastuseid sõidukis Porsche Connecti teenuste registreerimise ja aktiveerimise kohta saate Porsche Connect Store'ist.

Porsche Connect Store

Saadavus teie Porsches

Porsche Connect on saadaval erinevatele Porsche mudelitele alates mudeliaastast 2017. Selle alla ei kuulu Macan Turbo. Lisateavet oma mudeli kohta saate Porsche Connect Store'ist. Klõpsake selleks lihtsalt vastaval sõidukimudelil.