Porsche Connect – teie digitaalne kaaspiloot.
Porsche Connect – teie digitaalne kaaspiloot.

Porsche Connectiga kiirendab teie Porsche lõplikult digitaalsesse ajastusse. Tänu teie igapäeva lihtsustavatele nutikatele teenustele muutub teie sõidukis veedetud aeg veelgi mugavamaks.

Nii saate kogeda katkematult oivalist sõiduelamust, mis on täiuslikult integreeritud digitaalsesse keskkonda.

Teenused, mis muudavad Porsche Connecti eriliseks ja kogu täpsema teabe nende kohta leiate sellelt lehelt.

See on Porsche Connect

Üldist

Porsche Connectiga on teie digitaalne teejuht autos alati teiega. Paljud erinevad teenused toetavad teid enne sõitu, sõidu ajal ja pärast sõitu võimalikult mugava ja tänapäevase reisielamuse nautimisel. Tänu reaalajas teabele ja sujuvale võrku ühendamisele sulanduvad omavahel digitaalne ja reaalne maailm.

My Porsche äpp

Kogege My Porsche äpi kaudu tsentraalset liidestust oma Porschega. Äppi on koondatud mitmed funktsioonid, mis teevad teie argipäeva lihtsamaks.

Sünkroonige sihtpunktid, kontrollige sõiduki olukorda ja juhtige sõiduki teatud funktsioone lihtsalt nutitelefonis.

Kasutusaeg

Taycani juurde kuulub 3-aastane Porsche Connecti pakett. Kasutusajad on olenevalt Porsche mudelist ja soovitud paketist erinevad. Täpse ülevaate leiate aadressilt

Hinnamudel

Soovitud Porsche Connecti teenuseid saate lihtsasti hankida konkreetse tellimusena. Nii hinnad kui ka kasutusajad on seejuures erinevad. Nii näiteks maksab navigeerimise ja infotainmenti pakett Cayenne, 911 ja Panamera jaoks alates € 159,00 aastas. Täpsemat teavet selle kohta leiate aadressilt

Porsche Connect Store

Porsche Connect Store’is saate oma sõiduki jaoks teenuseid kiiresti ja lihtsalt aktiveerida, osta või pikendada. Peale selle saate siin ülevaate oma juba ostetud rakendustest ning üksikasjalikku teavet kõikidest muudest toodetest. Teenuseid, mille otsustate hankida, saab teie sõidukis kasutada kohe pärast käivitamist.

Porsche Connect Store’i pääseb aadressilt

My Porsche

Kui olete Porsche ostmisel saadud isikliku Porsche ID-ga My Porschesse sisse loginud, siis saate siin hallata oma isikuandmeid, broneerida hooldusaegasid ja suhelda Porsche esindusega. Peale selle saate vaadata oma sõiduki konkreetseid parameetreid, nagu näiteks läbisõitu kilomeetrites.

Nõudefunktsioonid – ühe klõpsuga teie sõiduki erivarustusse

Taycanis saab nõudefunktsioone (erivarustus, mida saate soovi korral igal ajal tellida) aktiveerida traadita tehnoloogia abil. See tähendab, et olete oma uute funktsioonide kasutamisest ainult ühe klõpsu kaugusel, ilma et peaksite ette võtma aeganõudvat töökojakülastust. Niisiis, tervitage tulevikku teie enda Porsches.

Porsche Connect – teie digitaalne kaaspiloot.Porsche Connect – teie digitaalne kaaspiloot.Porsche Connect – teie digitaalne kaaspiloot.

Meie nõudefunktsioonidega saate oma digitaalse teejuhi optimeerida täpselt oma soovidele vastavaks. Nii näiteks võimaldab aktiivne sõidurea jälgimine integreerida oma Porschesse lisafunktsiooni, mis suurendab veelgi sõiduturvalisust. Või nõjatuge pingevabalt seljatoele ja laske Porsche Intelligent Range Manageril niiviisi kliima- ja kiiruseseadeid kohandada, et jõuate jääkläbisõitu arvestades probleemideta sihtkohta. Porsche InnoDrive, mis täiendab kohanduvat püsikiiruse regulaatorit innovatiivsete lisafunktsioonidega, vähendab näiteks linnale lähenemisel teie kiirust ja kiirendab kohe uuesti linnast lahkumise järel. Selliste funktsioonidega varustatult saate jäägitult nautida iga sõitu.

Funktsioonid

Navigation Plus – reaalajas liiklusinfoga kiiremini sihtkohta.
Navigation Plus – reaalajas liiklusinfoga kiiremini sihtkohta.
Tänu reaalajas liiklusinfole leiate Navigation Plusiga alati kiireima tee sihtkohta. See võimaldab teil ja teie Porschel aegsasti liiklusoludele reageerida. Saate mugavalt võrguühenduse kaudu otse Porsche Communication Managementis (PCM) värskeimat teavet näiteks marsruudimuudatuste, liiklusmuudatuste ja ummikute kohta. Nüüd ei takista enam miski meeldivat ja mugavat sõitmist.
Teie Porsche ID abil sünkroniseeritakse teie sihtkohad PCM-i, My Porsche App ja My Porschega.
Peale selle on teil juurdepääs reaalajas liiklusinfole, mis näitab teile viie erineva värviga liiklusolukorda, et te pidevalt teaksite, mis teedel ja tänavatel toimub. Selle lisanduvad teie asukohal ja sihtkohal põhinev veebipõhine kaardiuuendus ning kõik saadaolevad satelliidikaardid.
Alati pingevabalt sihtkohta – Charging Planner Porsche Taycanis.
Alati pingevabalt sihtkohta – Charging Planner Porsche Taycanis.
Aktiivse sihtkohta juhatamise korral koostab Charging Planner optimaalse sõidu- ja laadimisplaani. Kõigepealt arvutab navigatsioonisüsteem reaalajas liiklusinfot arvestades kiireima ja lühima marsruudi.
Selle põhjal planeerib Charging Planner kogu sõidu ajaks ideaalsed laadimispeatuste kohad. Seejuures on alati eesmärgiks sõiduaja minimeerimine, seetõttu tehakse vajaduse korral ka lühemaid ümbersõite, kui see aitab teil kiiremini sihtkohta jõuda. Saabumisaega näidatakse loomulikult eeldatavaid laadimisaegasid arvesse võttes.
Kui aku arvutuslik laetustase sihtkohas on alla teatud väärtuse (u 13%), siis arvestab Charging Planner laadimispeatused nii, et ka sihtkohta jõudmisel säiliks minimaalne sõidukaugus. Samuti kasutab see laadimispeatuste vältimiseks täielikult sõiduulatuse potentsiaali, kui aku arvutuslik laetustase on sõidurežiimil Range allpool teatud väärtust (u 6%).
Voice Pilot – kuulab iga teie sõna.
Voice Pilot – kuulab iga teie sõna.
Voice Pilotiga äratatakse teie digitaalne teejuht lõplikult ellu. Ükskõik, mida te soovite, teie häälabiline teab (peaaegu) alati lahendust.
Tänu Voice Piloti intelligentsele kõnest arusaamisele on suhtlemine teie sõidukiga võimalik ilma kindlaksmääratud mõisteteta, vabalt ja paindlikult. Tänu süsteemi sidusrežiimile on kõnetuvastus alati uusimal tasemel. Seejuures optimeeritakse pidevalt kõne taasesitust.
Lause „Hei Porsche“ aktiveerib Voice Piloti ja süsteem on kohe teie teenistuses. Kõneabilise abil saab juhtida ka mitmesuguseid sõiduki funktsioone, nagu näiteks salongivalgustust ja massaažifunktsiooni. Ja kui te soovite aeg-ajalt ka puuteekraani kasutada, siis ei ole see tänu kombineeritud juhtimisele probleemiks.
Andmesideühenduse puudumise korral kasutab Voice Pilot võrguühenduseta hääljuhtimist.
„Hei Porsche“ on kasutusel ainult Taycanis.
Kogu teave, üks teenus – otsingufunktsioon Finder.
Kogu teave, üks teenus – otsingufunktsioon Finder.
Finder on navigatsioonisüsteemi keskne otsingufunktsioon ja see on teie jaoks PCM-i avakuvalt alati kättesaadav. Võrguühenduse korral saadakse kogu teave interneti kaudu.
Huvikoha (POI) otsingul on teil juurdepääs viiele kategooriale („Minu sihtkohad“, „Lemmikud“, „Kontaktid“, „Laadimisjaamad“, „Viimati kasutatud“). Peale selle saate sihtkohti, nagu näiteks hotellid, restoranid jm meeliskohad, alati vahepeatustena oma kehtivale sihtkohta juhatamise marsruudile lisada, püsisihtkohaks valida või lemmikuna salvestada. Aktiivse sihtkohta juhatamise korral näidatakse tulemusi marsruudil kujutatult.
Filtreerimissuvand võimaldab laadimisteenuse Porsche Charging Service abil juurdepääsetavate või kiirlaadimisjaamade otsimist.
Iga otsingu korral saate valida, kas kasutate PCM-i sidusotsingut või soovite tulemusi näidata GOOGLE® abil.
Rock'n'rolli aeg – tänu integreeritud juurdepääsule Apple Musicule.
Rock'n'rolli aeg – tänu integreeritud juurdepääsule Apple Musicule.
Apple Musicuga on teil reklaamivaba juurdepääs rohkem kui 100 miljonile muusikapalale. Olenevalt meeleolust leiate igal ajal täiusliku hiti – ükskõik, kas kuulate oma lemmik-esitusloendit või ülemaailmset voogedastust. Funktsiooniga Lyrics saate peale selle lugeda laulude tekste ja sobiva meeleolu korral kasvõi kaasa laulda.
Kasutamine toimub nii nagu nutitelefonis. Nii on hetkel esitatava laulu jaoks saadaval valikud „Lisa meediumiteeki“, „Loo jaam“ või „Armas“ ja „Ebameeldiv“.
Tänu sujuvale integreerimisele saate raadiost kuuldud meeldivad muusikapalad kohe kogudesse lisada. Need sünkroniseeritakse seejärel kõikide teie seadmetega, nii et teil on neile optimaalne juurdepääs.
Seejuures on võimalik nii puutejuhtimine kui hääljuhtimine Voice Piloti abil.
Juurdepääs sõidukile igalt poolt ja igal ajal – pakett Car Remote.
Juurdepääs sõidukile igalt poolt ja igal ajal – pakett Car Remote.
Car Remote'i pakett sisaldab kokku 12 erinevat teenust, mis võimaldavad teile kõikjalt juurdepääsu oma sõidukile. Teenused ja funktsioonid on integreeritud rakendusse My Porsche app ja on selle abil keskselt juhitavad.
Te saate rakenduse abil oma Porschet mitte ainult lukustusest avada ja lukustada, vaid ka helisignaali anda ja suunatulesid vilgutada. Car Controli ja Trip Controli abil on teil kogu oluline teave sõiduki kohta ning selle seisundi- ja sõiduandmed alati käepärast. Kliima ja seisusoojenduse teenuste abil saate kaugjuhtimise teel reguleerida ka temperatuuri sõidukis.
Tänu Car Finderile saate igal ajal määrata oma Porsche asukoha. Funktsiooniga Location Alarm saate teate, niipea kui teie sõiduk lahkub eelnevalt kindlaksmääratud piirkonnast. Speed Alarm saadab teile teate kindlaksmääratud kiiruse ületamise korral. Parkimisteenus Valet Alarm on kombinatsioon Location Alarmist ja Speed Alarmist. Vargusevastase alarmi rakendumise korral saadetakse rakenduse kaudu teade ka nutitelefonile.

Muud funktsioonid

Need funktsioonid on vaid väike osa kõigist võimalustest ja teenustest, mida Porsche Connect¹´² teile pakub. Ülevaate kõikidest sõiduki jaoks saadaolevatest funktsioonidest leiate Porsche Connect Store'ist.

Avastades Connect Store'i

¹Porsche Connecti süda on LTE-telefonimoodul. Moodulil on suure kasutusmugavuse ja optimeeritud andmeühenduse võimaldamiseks SIM-kaardi pesa. Mõnes riigis tuleb kaasa ka integreeritud LTE-toe ja andmemahuga SIM-kaart.
²Teenuse Porsche Connect pakkumine oleneb mudelist ja riigist. Sellel saidil olev teave annab teile üldise ülevaate. Selleks et saada teada, kas teenused on teie sõiduki jaoks saadaval, logige Connect Store'i oma Porsche ID-ga sisse.

Porsche Connect igapäevases kasutuses

Veedame ühe täiesti tavalise päeva festivali algatajaga, kunstnikuga ja ettevõtjaga. Päeva jooksul räägivad nad, kuidas Porsche Connect nende argitoimetused lihtsamaks muudab.

Connect
Lihtsuse elegants.
Connect
Ühinedes täiusliku lainega.
Connect
Reaalajas Berliin.
Connect
Alati erk ja keskendunud.

Nii toimib Porsche Connect

1. Registreerimine
Porsche Connecti kasutamiseks vajate Porsche ID-d – teie võti Porsche digitaalsesse maailma. Kui olete Porsche ostnud edasimüüjalt, saate automaatselt e-kirja oma Porsche ID-ga ja sobiva registreerimislingi My Porsche jaoks. Kui te ei saa registreerimise e-kirja, võtke ühendust oma Porsche partneriga. Muudel juhtudel registreerige otse My Porsche portaalis.
2. Teenuste aktiveerimine
My Porsche portaalis saate erinevaid teenuseid aktiveerida või pärast nende kasutusaja läbisaamist osta. My Porsche avalehel näidatakse 8-kohalist sidumiskoodi, mida vajate, et kasutada oma sõidukis Porsche Connecti teenuseid. Porsche Connecti teenuste eelduseks on sõidukis seadistatud internetiühendus. Lisateavet ja vajalikud juhised saate oma Porsche Connect Store'i abi jaotisest.
3. Teenuste kasutamine
Oma Porsche ID-ga saate seejärel sõiduki siduda oma nutitelefoniga. Rakendus Porsche Connect võimaldab ka teie nutitelefonis kasutada Connecti teenuseid. Nii saate erinevaid Porsche Connecti teenuseid ja funktsioone kasutada otse PCM-is või nutitelefoni kaudu. Arvutis või mobiilseadmes on teil lisaks veel võimalus kasutada My Porsche portaali ning teenuseid konfigureerida ja juhtida.
Kas teil on veel küsimusi?
Lisateavet teenuste saadavuse kohta ning vastuseid sõidukis Porsche Connecti teenuste registreerimise ja aktiveerimise kohta saate Porsche Connect Store'ist.

Porsche Connect Store

Saadavus teie Porsches

Porsche Connect on saadaval erinevatele Porsche mudelitele alates mudeliaastast 2017. Selle alla ei kuulu Macan Turbo. Lisateavet oma mudeli kohta saate Porsche Connect Store'ist. Klõpsake selleks lihtsalt vastaval sõidukimudelil.