„Porsche Connect“ – Jūsų skaitmeninis padėjėjas.
Porsche Connect“ – Jūsų skaitmeninis padėjėjas.

Vairuodami sportinį automobilį, visą dėmesį sutelkiame į kelią. Į vairavimo pojūtį. Į važiavimo malonumą. Kad visiškai galėtumėte džiaugtis šiais pojūčiais, viskuo kitu pasirūpins „Porsche Connect“ – sąsaja tarp Jūsų ir Jūsų „Porsche“. Šis skaitmeninis padėjėjas veikia prieš pradedant važiuoti, važiuojant ar užbaigus kelionę ir yra įdiegiamas mobiliajame telefone ar Jūsų automobilyje.

Belaide prieiga teikdamas realiojo laiko informaciją, „Porsche Connect“ padeda palaikyti ryšį tarp skaitmeninio ir realaus pasaulių. Tikras važiavimo malonumas garantuotas.

„Charging Planner“ – nenutrūkstamam važiavimo malonumui.

„Charging Planner“ visada apskaičiuos Jums ir Jūsų „Taycan“ greičiausią maršrutą ir nepraleis įsikrauti būtinų sustojimų – visa tai realiuoju laiku. Turėdami nuolat atnaujinamą eismo informaciją ir žinodami esamą įkrovos likutį, galėsite būti pasiruošę bet kam.

„Porsche Connect“ – Jūsų skaitmeninis padėjėjas.„Porsche Connect“ – Jūsų skaitmeninis padėjėjas.„Porsche Connect“ – Jūsų skaitmeninis padėjėjas.

Porsche Connect” pasiūlymas skiriasi priklausomai nuo modelio ir prieinamumo šalyje. Šiame puslapyje pateikta informacija turėtų suteikti Jums bendrą apžvalgą. Kad patikrintumėte savo transporto priemonės paslaugų prieinamumą, prisijunkite „Connect Store” su savo „Porsche ID”.  

Savybės

Navigacija ir palydovinis žemėlapis – visada greičiausias kelias.
Navigacija ir palydovinis žemėlapis – visada greičiausias kelias.
Atsižvelkite į eismo sąlygas realiuoju laiku. Patogiai valdydami balsu, pasirinkite maršrutų naujinius, naujausius eismo duomenis ir informaciją apie spūstis. Viskas, ko reikia, norint užtikrinti kuo didesnį važiavimo teikiamą malonumą¹.
¹Atsižvelgiant į nacionalines teisės nuostatas, palydovinių žemėlapių („Satellite Maps“) paslauga gali būti visiškai arba tik iš dalies įjungta važiuojant automobiliu, arba gali būti pasiekiama tik stovint vietoje.
Programėlė „Porsche Connect“ – visa informacija trumpai.
Programėlė „Porsche Connect“ – visa informacija trumpai.
Viskas Jūsų rankose: naudodamiesi programėle „Porsche Connect“, savo išmaniajame telefone galėsite nuotoliniu būdu peržiūrėti savo automobilio duomenis ir netgi valdyti oro kondicionavimo sistemą¹, automobilio užrakinimo įrangą ir dar daug daugiau.
¹Ši paslauga teikiama tik „E-Hybrid” ir „BEV“ modeliams.
Porsche“ balso asistentas paklūsta Jums nuo pirmo žodžio.
Porsche“ balso asistentas paklūsta Jums nuo pirmo žodžio.
Pakaks, jei garsiai ištarsite keletą nesudėtingų nurodymų. Ar norite važiavimo metu pakeisti savo maršrutą? Sužinoti naujausius orų duomenis? O gal geriau nustatyti tobulą Jūsų oro kondicionieriaus temperatūrą? Jūsų sportinis automobilis atliks tai už Jus¹.
¹„Voice Pilot” paslauga prieinama vokiečių, anglų, prancūzų, italų ir ispanų kalbomis. Norėdami naudotis „Voice Pilot” minėtomis kalbomis, ši kalba turi būti nustatyta „Porsche Communication Management” (PCM).
Paieškos sistema – visos kryptys ir išsami informacija.
Paieškos sistema – visos kryptys ir išsami informacija.
Ieškokite bet kokios netoliese esančios vietos. Jūsų „Porsche“ komunikacijos valdymo sistema padės surasti ir nurodys restoranus su įvertinimais, degalines su naujausiomis degalų kainomis ir laisvas automobilių stovėjimo vietas. Užtikrinti itin paprastą paiešką padeda prijungties režimu siūlomos kryptys ir navigacijos duomenų bazė.
Transliuokite naudodami integruotą paslaugą „Apple Music“.
Transliuokite naudodami integruotą paslaugą „Apple Music“.
Paprasčiausiai jutikliniame ekrane „Taycan“ palieskite „Apple Music“ ir perduokite srautu 50 mln. dainų be jokios reklamos, grojaraščius bet kokiai nuotaikai ir šiandien geriausius garsus pasaulinėse tiesioginėse internetinėse transliacijose su nemokamais muzikos perdavimo srautu duomenimis. Vairuodami netgi galite sukurti asmeninę stotį iš bet kurios radijo leidžiamos dainos. Nauji savininkai gauna iki 6 mėnesių nemokamą „Apple Music“ naudojimo laikotarpį.
Image courtesy of !K7 Music.
Reikalinga „Apple Music“ prenumerata. Muzikos transliavimo automobilyje duomenys įtraukti nemokamai trejiems metams.

Kitos savybės

Šios savybės tėra mažas fragmentas visų „Porsche Connect”¹´² Jums siūlomų funkcijų ir paslaugų. Visų Jūsų transporto priemonei prieinamų savybių apžvalgą rasite „Porsche Connect Store”.

„Connect Store“ atradimas

¹Porsche Connect sistemos pagrindas yra 4G LTE duomenų ryšys. Į sistemą įstatoma SIM kortelė, taip užtikrinant aukštą naudojimosi komforto lygį bei optimalų duomenų perdavimo ryšį. Kai kuriose šalyse gali būti naudojama integruota, LTE ryšį palaikanti SIM kortelė su apribotu duomenų kiekiu.
²Porsche Connect” pasiūlymas skiriasi priklausomai nuo modelio ir prieinamumo šalyje. Šiame puslapyje pateikta informacija turėtų suteikti Jums bendrą apžvalgą. Kad patikrintumėte savo transporto priemonės paslaugų prieinamumą, prisijunkite „Connect Store” su savo „Porsche ID”.  

Porsche Connect“ kasdienybėje

Mes lydime festivalių organizatorių, menininkę ir verslininką jų kasdienybėje. O jie pasakoja, kaip „Porsche Connect” palengvina jų kasdienybę.

Nauji keliai Ziulte.
Berlynas be kamščių.
Trumpa iškyla į Rūdinius kalnus.

Taip funkcionuoja „Porsche Connect“

1. Registracija
Norint naudotis „Porsche Connect“, reikalingas „Porsche ID“ – jūsų raktas į skaitmeninį „Porsche“ pasaulį. Nusipirkę iš atstovo „Porsche“, automatiškai gaunate el. laišką su jūsų „Porsche ID“ ir atitinkama „My Porsche“ registracijos nuoroda. Jei negavote el. laiško registracijai, praneškite apie tai savo „Porsche“ partneriui. Bet kuriuo kitu atveju registruokitės tiesiogiai „My Porsche.
2. Aktyvinti paslaugas
„My Porsche“ galite aktyvinti atskiras paslaugas arba, pasibaigus jų įskaitomajam laikotarpiui, jas nusipirkti. „My Porsche“ pagrindiniame puslapyje rodomas 8-ių ženklų susiejimo kodas, reikalingas naudojantis jūsų transporto priemonės „Porsche Connect“ paslaugomis. Būtina sąlyga norint naudotis „Porsche Connect“ paslaugomis yra internetinis ryšys Jūsų transporto priemonėje. Išsamesnės informacijos ir instrukcijas rasite Porsche Connect Store” pagalbos srityje.
3. Paslaugų naudojimas
Naudodami savo „Porsche ID“ galite susieti savo transporto priemonę su savo išmaniuoju telefonu. „Porsche Connect“ programa suteikia jūsų išmaniajam telefonui prieigą prie „Connect“ paslaugų. Tokiu būdu galite įvairias „Porsche Connect“ paslaugas ir funkcijas naudoti tiesiogiai PCM arba gauti prieigą per savo išmanųjį telefoną. Be to, yra galimybė naudotis „My Porsche“ programa jūsų kompiuteryje arba mobiliajame galiniame įrenginyje ir konfigūruoti bei valdyti paslaugas.
Turite kitų klausimų?
Daugiau informacijos apie prieinamas paslaugas bei atsakymus į jūsų klausimus dėl „Porsche Connect“ paslaugų registracijos ir aktyvavimo jūsų transporto priemonėje rasite „Porsche Connect Store.“

Porsche Connect Store

Prieinamumas jūsų „Porsche

Porsche Connect“ programa galima įvairiuose „Porsche“ modeliuose, kurių pagaminimo metai 2017 ir vėlesni. Išimtis yra „Macan Turbo“. Daugiau informacijos apie savo modelį rasite „Porsche Connect Store”. Tam tereikia tiesiog paspausti atitinkamą transporto priemonės modelį.