„Porsche Connect“ – Jūsų skaitmeninis padėjėjas.
Porsche Connect“ – Jūsų skaitmeninis padėjėjas.

Su „Porsche Connect” Jūsų „Porsche“ greitai atsidurs skaitmeniniame amžiuje. Taip Jūsų transporto priemonėje praleidžiamas laikas taps dar komfortiškesnis – išmanios paslaugos palengvins Jūsų kasdienybę.

Taip turėsite puikią, analoginio važiavimo patirtį, kuri puikiai integruota į skaitmeninę aplinką.

Kokios paslaugos daro „Porsche Connect“ išskirtine ir visą išsamesnę informaciją rasite šiame puslapyje.

Tai programėlė „Porsche Connect“

Bendroji informacija

Su „Porsche Connect“ turėsite savo antrąjį skaitmeninį pilotą. Daugybė skirtingų paslaugų padeda Jums prieš kelionę, jos metu ir po jos, kad galėtumėte mėgautis kuo patogesne ir modernesne kelionių patirtimi.

Informacija realiuoju laiku ir belaidė prieiga sujungia skaitmeninį ir realų pasaulius.

„My Porsche“ programa

Išmėginkite savo „Porsche“ transporto priemonės centrinės sąsajos funkcijas naudodami „My Porsche“ programą.

Programoje yra integruota daugybė funkcijų, kurios pastebimai palengvins jūsų kasdienį gyvenimą. Sinchronizuokite kelionės tikslus, patikrinkite transporto priemonės būseną ir lengvai valdykite tam tikras transporto priemonės funkcijas naudodami išmanųjį telefoną.

Įskaitomasis laikotarpis

Taycan“ „Porsche Connect“ paketu galima naudotis 3 metus. Galiojimo laikotarpis priklauso nuo „Porsche“ modelio ir pageidaujamo paketo.

Tikslią apžvalgą rasite adresu

Kainų modelis

Jūsų pageidaujamas „Porsche Connect“ paslaugas galite visiškai paprastai įsigyti su tam tikru abonementu. Kainos ir galiojimo laikotarpiai yra skirtingi. Navigacijos ir informacijos bei pramogų paketas „Cayenne“ 911 ir „Panamera“ kainuoja nuo €159.00 metams.

Visą informaciją rasite adresu

Porsche Connect Store“

Porsche Connect Store“ galėsite greitai ir paprastai aktyvinti, įsigyti arba pratęsti Jūsų transporto priemonės paslaugas. Be to, čia rasite Jūsų jau įsigytų taikomųjų programų apžvalgą ir išsamią informaciją apie visus kitus produktus. Paslaugomis, dėl kurių apsispręsite, galėsite naudotis iš karto užvedę savo transporto priemonę.

Į „Porsche Connect Store“ pateksite adresu

„My Porsche

Kai su savo asmeniniu „Porsche ID“, kurį gavote įsigydami savo „Porsche“, prisijungsite prie „My Porsche“, galėsite čia administruoti asmeninius duomenis, rezervuoti techninės priežiūros laiką ir bendrauti su savo „Porsche“ pardavėju. Taip pat galėsite pamatyti aktualią būseną, pvz., Jūsų transporto priemonės ridą.

„Functions on Demand“ – Jūsų išskirtinė įranga vienu spustelėjimu

Taycan“ galima įjungti „Functions on Demand“ (speciali įranga, kurią galite bet kada įsigyti, jei pageidaujate) „Over-the-Air“. Tai reiškia, kad nereikės gaišti laiko vykstant į dirbtuves, o pakaks vos vieno spustelėjimo, kad galėtumėte naudotis savo naujosiomis funkcijomis. Taigi, pasisveikinkite su savo ateitimi – savo „Porsche“.

„Porsche Connect“ – Jūsų skaitmeninis padėjėjas.„Porsche Connect“ – Jūsų skaitmeninis padėjėjas.„Porsche Connect“ – Jūsų skaitmeninis padėjėjas.

Su mūsų „Functions on Demand“ galėsite pagal savo pageidavimą optimizuoti Jūsų skaitmeninį antrąjį pilotą. Taip, pavyzdžiui, į eismo juostos laikymosi funkciją galėsite įdiegti papildomą funkciją, leisiančią dar saugiau važiuoti Jūsų „Porsche“. Pavyzdžiui, Porsche InnoDrive, papildantis adaptyvią greičio kontrolę papildomomis inovatyviomis funkcijomis, sumažins Jūsų greitį, jei privažiuosite miestą, ir vėl padidins, kai iš jo išvažiuosite. Apsiginklavę šiomis funkcijomis galėsite mėgautis kiekviena kelione.

Savybės

„Navigation Plus“ – su tikralaike kelių eismo informacija greičiau pasieksite tikslą.
„Navigation Plus“ – su tikralaike kelių eismo informacija greičiau pasieksite tikslą.
Su „Navigation Plus“ visada rasite greičiausią kelią tikslo link – Jums padės tikralaikė kelių eismo informacija. Taip Jūs ir Jūsų „Porsche“ visuomet galėsite reaguoti į eismo sąlygas. Patogiai tiesiai į savo „Porsche Communication Management“ (PCM) gaukite aktualią tikralaikę informaciją apie maršrutų atnaujinimus, eismo pasikeitimus ir informaciją apie spūstis. Niekas nesutrukdys malonios kelionės.
Per Jūsų „Porsche ID“ Jūsų tikslai sinchronizuojami PCM, „My Porsche App“ ir „My Porsche“.
Be to, Jūs turite prieigą prie tikralaikių eismo duomenų, kurie nusako esamą eismo situaciją penkiomis skirtingomis spalvomis, kad visuomet žinotumėte, kas vyksta gatvėse. Dar prisideda ir žemėlapių naujinimas realiuoju laiku, susijęs su Jūsų padėtimi ir Jūsų tikslu, bei visi esami palydoviniai žemėlapiai.
Visuomet atsipalaidavus tikslo link – „Charging Planner“ funkcija „Porsche Taycan“.
Visuomet atsipalaidavus tikslo link – „Charging Planner“ funkcija „Porsche Taycan“.
Jei aktyvintas vedimas į tikslą, „Charging Planner“ užtikrina optimalų kelionės ir įkrovimų planavimą. Pirmiausia navigacija, atsižvelgdama į tikralaikę informaciją apie eismo situaciją, apskaičiuoja greičiausią arba trumpiausią maršrutą.
Po to „Charging Planner“ visos kelionės metu iš anksto planuoja idealiausius įkrovimo sustojimus. Trumpesnis kelionės laikas visuomet yra tikslas, todėl pasirenkamos ir nedidelės apylankos, jei jos leidžia greičiau pasiekti Jūsų tikslą. Numatomas atvykimo laikas, savaime suprantama, rodomas įskaičiavus planuojamus įkrovimo laikus.
Jei pasiekus tikslą apskaičiuotas akumuliatoriaus lygis yra mažesnis už nustatytą vertę (apie 13 %), „Charging Planner“ suplanuoja įkrovimo sustojimus, kad tikslą pasiektumėte su minimalia ridos atsarga. Taip jis dar labiau išnaudoja ridos potencialą, kad būtų išvengta įkrovimo sustojimų, jei apskaičiuotas akumuliatoriaus įkrovos lygis „Range“ režimu yra mažesnis už nustatytą vertę (apie 6 %).
„Voice Pilot“ – paklūsta Jums iš pirmo žodžio.
„Voice Pilot“ – paklūsta Jums iš pirmo žodžio.
„Voice Pilot“ padės visiškai atgaivinti Jūsų skaitmeninį antrąjį pilotą. Kad ir ko pageidautumėte, Jūsų kalbinis asistentas žinos (beveik) visada atsakymą.
Dėl „Voice Pilot“ išmanaus kalbos suvokimo bendravimas su Jūsų transporto priemone gali ir be iš anksto nurodytų sąvokų būti laisvas ir lankstus. Dėl realiuoju laiku veikiančios sistemos visada turėsite naujausią kalbos atpažinimo sistemos versiją. Be to, nuolat gerinama kalbos atkūrimo funkcija.
Ištarę sakinį „Labas, „Porsche“, aktyvinsite „Voice Pilot“ ir galėsite naudotis jo paslaugomis. Balso asistentu galėsite valdyti ir transporto priemonės funkcijas, pvz., aplinkos apšvietimą ar masažo funkciją. O jei norėsite pasinaudoti jutikliniu ekranu, ne bėda, nes galimas ir daugiafunkcis valdymas.
Jei nebūtų duomenų perdavimo ryšio, „Voice Pilot“ naudosis valdymu balsu atjungties režimu.
„Labas, „Porsche“ veikia tik „Taycan“.
Visa informacija, viena paslauga – paieškos sistema.
Visa informacija, viena paslauga – paieškos sistema.
Paieškos sistema – pagrindinė navigacijos paieškos funkcija, kurią visuomet pasieksite per PCM pradžios ekraną. Jei yra interneto ryšys, visa informacija pasiekiama internetu.
Jei ieškote „Point of Interest“ (POI), turite tiesioginę prieigą prie penkių kategorijų („Mano tikslai“, „Parankiniai“, „Kontaktai“, „Įkrovimo stotelės“, „Paskutiniai naudotieji“). Ir tokius tikslus kaip viešbučiai, restoranai ar kitos pamėgtos vietos galite bet kuriuo metu įtraukti į savo maršrutą kaip tarpinį tikslą, pasirinkti kaip galutinį tikslą arba išsaugoti kaip parankinį. Jei aktyvintas maršrutas, rezultatų ieškoma šiame maršrute.
Rūšiavimo parinktys leidžia ieškoti įkrovimo stotelių su „Porsche Charging Service“ prieiga arba greito įkrovimo stotelių.
Kiekvienoje paieškoje galite rinktis, ar naudositės internetine PCM paieška, ar peržiūrėsite GOOGLE® rezultatus.
Laikas „Rock ’n’ Roll“ – su integruota „Apple Music“ prieiga.
Laikas „Rock ’n’ Roll“ – su integruota „Apple Music“ prieiga.
Apple Music“ suteikia bereklamę prieigą prie daugiau nei 70 milijonų muzikos kūrinių. Visuomet rasite geriausią hitą pagal Jūsų nuotaiką – nesvarbu, ar klausysitės sudaryto kūrinių sąrašo, ar rinksitės visame pasaulyje transliuojamus tiesioginius grojaraščius. Be to, su „Lyrics“ funkcija galėsite peržiūrėti dainų tekstus ir, esant gerai nuotaikai, garsiai dainuoti kartu.
Valdymas toks pats kaip išmaniajame telefone. Grojamai dainai galite rinktis „Įtraukti į mediateką“, „Sukurti stotį“ arba „Patinka“ ir „Nepatinka“.
Tuos kūrinius, kuriuos girdite radijuje ir kurie Jums patinka, galite per bevielę sąsają tiesiai pridėti prie rinkinių. Tuomet jie sinchronizuojami su visais Jūsų įrenginiais, kad turėtumėte optimalią prieigą.
Valdyti galima tiek liečiant ekraną, tiek per „Voice Pilot“.
Taycan“ klientai gali šešis mėnesius nemokamai naudotis „Apple Music“.
Neribota prieiga prie Jūsų transporto priemonės – „Car Remote“ paketas.
Neribota prieiga prie Jūsų transporto priemonės – „Car Remote“ paketas.
„Car Remote“ paketą sudaro iš viso 12 skirtingų paslaugų, kurios Jums leidžia turėti neribotą prieigą prie Jūsų transporto priemonės. Paslaugos ir funkcijos integruotos į „My Porsche App“ ir iš jos centralizuotai valdomos.
Taigi taikomoji programėlė leidžia ne tik atidaryti ir uždaryti Jūsų „Porsche“, tačiau ir signalizuoti garsu ar šviesomis. Su „Car Control“ ir „Trip Control“ visada turėkite prieigą prie visos aktualios informacijos ir savo transporto priemonės bei Jūsų kelionės duomenų. Nuotoliniu būdu galite valdyti ir klimato kontrolės bei išankstinio pašildymo paslaugas.
Car Finder“ leidžia Jums visada nustatyti Jūsų „Porsche“ buvimo vietą. Naudodamiesi funkcija „Location Alarm“ gausite pranešimą, jei tik Jūsų transporto priemonė išvažiuos iš nustatytos zonos. „Speed Alarm“ atsiųs Jums pranešimą, jei bus viršytas tam tikras greitis. Parkavimo paslaugoms „Valet Alarm“ siūlo „Location Alarm“ ir „Speed Alarm“ derinį. Suveikus transporto priemonės signalizacijai, per taikomąją programą taip pat bus siunčiamas pranešimas Jūsų išmaniajam telefonui.

Kitos savybės

Šios savybės tėra mažas fragmentas visų „Porsche Connect”¹´² Jums siūlomų funkcijų ir paslaugų. Visų Jūsų transporto priemonei prieinamų savybių apžvalgą rasite „Porsche Connect Store”.

„Connect Store“ atradimas

¹Porsche Connect sistemos pagrindas yra 4G LTE duomenų ryšys. Į sistemą įstatoma SIM kortelė, taip užtikrinant aukštą naudojimosi komforto lygį bei optimalų duomenų perdavimo ryšį. Kai kuriose šalyse gali būti naudojama integruota, LTE ryšį palaikanti SIM kortelė su apribotu duomenų kiekiu.
²Porsche Connect” pasiūlymas skiriasi priklausomai nuo modelio ir prieinamumo šalyje. Šiame puslapyje pateikta informacija turėtų suteikti Jums bendrą apžvalgą. Kad patikrintumėte savo transporto priemonės paslaugų prieinamumą, prisijunkite „Connect Store” su savo „Porsche ID”.  

Porsche Connect“ kasdienybėje

Mes lydime festivalių organizatorių, menininkę ir verslininką jų kasdienybėje. O jie pasakoja, kaip „Porsche Connect” palengvina jų kasdienybę.

Connect
Elegancija paprastume.
Connect
Prisijungimas be jokių rūpesčių.
Connect
Realiuoju laiku Berlyne.
Connect
Tikslumo ir koncentracijos išlaikymas.

Taip funkcionuoja „Porsche Connect“

1. Registracija
Norint naudotis „Porsche Connect“, reikalingas „Porsche ID“ – jūsų raktas į skaitmeninį „Porsche“ pasaulį. Nusipirkę iš atstovo „Porsche“, automatiškai gaunate el. laišką su jūsų „Porsche ID“ ir atitinkama „My Porsche“ registracijos nuoroda. Jei negavote el. laiško registracijai, praneškite apie tai savo „Porsche“ partneriui. Bet kuriuo kitu atveju registruokitės tiesiogiai „My Porsche.
2. Aktyvinti paslaugas
„My Porsche“ galite aktyvinti atskiras paslaugas arba, pasibaigus jų įskaitomajam laikotarpiui, jas nusipirkti. „My Porsche“ pagrindiniame puslapyje rodomas 8-ių ženklų susiejimo kodas, reikalingas naudojantis jūsų transporto priemonės „Porsche Connect“ paslaugomis. Būtina sąlyga norint naudotis „Porsche Connect“ paslaugomis yra internetinis ryšys Jūsų transporto priemonėje. Išsamesnės informacijos ir instrukcijas rasite Porsche Connect Store” pagalbos srityje.
3. Paslaugų naudojimas
Naudodami savo „Porsche ID“ galite susieti savo transporto priemonę su savo išmaniuoju telefonu. „Porsche Connect“ programa suteikia jūsų išmaniajam telefonui prieigą prie „Connect“ paslaugų. Tokiu būdu galite įvairias „Porsche Connect“ paslaugas ir funkcijas naudoti tiesiogiai PCM arba gauti prieigą per savo išmanųjį telefoną. Be to, yra galimybė naudotis „My Porsche“ programa jūsų kompiuteryje arba mobiliajame galiniame įrenginyje ir konfigūruoti bei valdyti paslaugas.
Turite kitų klausimų?
Daugiau informacijos apie prieinamas paslaugas bei atsakymus į jūsų klausimus dėl „Porsche Connect“ paslaugų registracijos ir aktyvavimo jūsų transporto priemonėje rasite „Porsche Connect Store.“

Porsche Connect Store

Prieinamumas jūsų „Porsche

Porsche Connect“ programa galima įvairiuose „Porsche“ modeliuose, kurių pagaminimo metai 2017 ir vėlesni. Išimtis yra „Macan Turbo“. Daugiau informacijos apie savo modelį rasite „Porsche Connect Store”. Tam tereikia tiesiog paspausti atitinkamą transporto priemonės modelį.