„Porsche Connect“ – Jūsų skaitmeninis padėjėjas.
Porsche Connect“ – Jūsų skaitmeninis padėjėjas.

Su „Porsche Connect” jūsų automobilis įsibėgėja į skaitmeninį amžių. Mūsų išmaniosios paslaugos palengvina jūsų keliones ir suteikia dar daugiau komforto vairuojant. Patirkite analoginio važiavimo patirtį, kuri puikiai integruota skaitmeninėje aplinkoje.

Siūlomos išmaniosios paslaugos skiriasi atsižvelgiant į transporto priemonės modelį, modelio metus ir pasiekiamumą kiekvienoje šalyje. Palyginkite atskirų modelių paslaugų pasiekiamumą Connect-Store arba prisijunkite naudodami Porsche ID, kad gautumėte „Porsche Connect“ pasiūlymą skiltyje „Pažink“ savo asmeninę transporto priemonę.

Toliau pateiksime išsamią informaciją apie „Porsche Connect“ ir mūsų skaitmenines paslaugas. Čia dėmesys sutelkiamas į naujausius modelius ir jų išskirtines funkcijas.

Tai programėlė „Porsche Connect“

Bendroji informacija

Su „Porsche Connect“ turėsite savo antrąjį skaitmeninį pilotą. Daugybė skirtingų paslaugų padeda Jums prieš kelionę, jos metu ir po jos, kad galėtumėte mėgautis kuo patogesne ir modernesne kelionių patirtimi.

Informacija realiuoju laiku ir belaidė prieiga sujungia skaitmeninį ir realų pasaulius.

„My Porsche“ programa

Išmėginkite savo „Porsche“ transporto priemonės centrinės sąsajos funkcijas naudodami „My Porsche“ programą.

Programoje yra integruota daugybė funkcijų, kurios pastebimai palengvins jūsų kasdienį gyvenimą. Sinchronizuokite kelionės tikslus, patikrinkite transporto priemonės būseną ir lengvai valdykite tam tikras transporto priemonės funkcijas naudodami išmanųjį telefoną.

Įskaitomasis laikotarpis

Taycan“ „Porsche Connect“ paketu galima naudotis 3 metus. Galiojimo laikotarpis priklauso nuo „Porsche“ modelio ir pageidaujamo paketo.

Tikslią apžvalgą rasite adresu

Kainų modelis

Jūsų pageidaujamas „Porsche Connect“ paslaugas galite visiškai paprastai įsigyti su tam tikru abonementu. Kainos ir galiojimo laikotarpiai yra skirtingi. Navigacijos ir informacijos bei pramogų paketas „Cayenne“ 911 ir „Panamera“ kainuoja nuo €159.00 metams.

Visą informaciją rasite adresu

Porsche Connect Store“

Porsche Connect Store“ galėsite greitai ir paprastai aktyvinti, įsigyti arba pratęsti Jūsų transporto priemonės paslaugas. Be to, čia rasite Jūsų jau įsigytų taikomųjų programų apžvalgą ir išsamią informaciją apie visus kitus produktus. Paslaugomis, dėl kurių apsispręsite, galėsite naudotis iš karto užvedę savo transporto priemonę.

Į „Porsche Connect Store“ pateksite adresu

„My Porsche

Kai su savo asmeniniu „Porsche ID“, kurį gavote įsigydami savo „Porsche“, prisijungsite prie „My Porsche“, galėsite čia administruoti asmeninius duomenis, rezervuoti techninės priežiūros laiką ir bendrauti su savo „Porsche“ pardavėju. Taip pat galėsite pamatyti aktualią būseną, pvz., Jūsų transporto priemonės ridą.

Porsche Track Precision“ programėlė (PTPA)

Lenktynių trasoje svarbi kiekviena sekundės dalis. Ji būna lemiama ne tik profesionaliose lenktynėse, bet ir jūsų asmeninėse treniruotėse. Naudojant PTPA programėlę, nuvažiuoto atstumo laikas įrašomas automatiškai, todėl taip galima įvertinti rezultatus. Programėlę galima naudoti automobiliuose „Taycan“, „Cayenne“ ir „Panamera“ (su „Sport Chrono“ paketu).

„Functions on Demand“ – Jūsų išskirtinė įranga vienu spustelėjimu

Taycan“ galima įjungti „Functions on Demand“ (speciali įranga, kurią galite bet kada įsigyti, jei pageidaujate) „Over-the-Air“. Tai reiškia, kad nereikės gaišti laiko vykstant į dirbtuves, o pakaks vos vieno spustelėjimo, kad galėtumėte naudotis savo naujosiomis funkcijomis. Taigi, pasisveikinkite su savo ateitimi – savo „Porsche“.

„Porsche Connect“ – Jūsų skaitmeninis padėjėjas.„Porsche Connect“ – Jūsų skaitmeninis padėjėjas.„Porsche Connect“ – Jūsų skaitmeninis padėjėjas.

Su mūsų „Functions on Demand“ galėsite pagal savo pageidavimą optimizuoti Jūsų skaitmeninį antrąjį pilotą. Taip, pavyzdžiui, į eismo juostos laikymosi funkciją galėsite įdiegti papildomą funkciją, leisiančią dar saugiau važiuoti Jūsų „Porsche“. Pavyzdžiui, Porsche InnoDrive, papildantis adaptyvią greičio kontrolę papildomomis inovatyviomis funkcijomis, sumažins Jūsų greitį, jei privažiuosite miestą, ir vėl padidins, kai iš jo išvažiuosite. Apsiginklavę šiomis funkcijomis galėsite mėgautis kiekviena kelione.

Savybės

„Navigation Plus“ – su tikralaike kelių eismo informacija greičiau pasieksite tikslą.
„Navigation Plus“ – su tikralaike kelių eismo informacija greičiau pasieksite tikslą.
Su „Navigation Plus“ visada rasite greičiausią kelią tikslo link – Jums padės tikralaikė kelių eismo informacija. Taip Jūs ir Jūsų „Porsche“ visuomet galėsite reaguoti į eismo sąlygas. Patogiai tiesiai į savo „Porsche Communication Management“ (PCM) gaukite aktualią tikralaikę informaciją apie maršrutų atnaujinimus, eismo pasikeitimus ir informaciją apie spūstis. Niekas nesutrukdys malonios kelionės.
Per Jūsų „Porsche ID“ Jūsų tikslai sinchronizuojami PCM, „My Porsche App“ ir „My Porsche“.
Be to, Jūs turite prieigą prie tikralaikių eismo duomenų, kurie nusako esamą eismo situaciją penkiomis skirtingomis spalvomis, kad visuomet žinotumėte, kas vyksta gatvėse. Dar prisideda ir žemėlapių naujinimas realiuoju laiku, susijęs su Jūsų padėtimi ir Jūsų tikslu, bei visi esami palydoviniai žemėlapiai.
Visuomet atsipalaidavus tikslo link – „Charging Planner“ funkcija „Porsche Taycan“.
Visuomet atsipalaidavus tikslo link – „Charging Planner“ funkcija „Porsche Taycan“.
Jei aktyvintas vedimas į tikslą, „Charging Planner“ užtikrina optimalų kelionės ir įkrovimų planavimą. Pirmiausia navigacija, atsižvelgdama į tikralaikę informaciją apie eismo situaciją, apskaičiuoja greičiausią arba trumpiausią maršrutą.
Po to „Charging Planner“ visos kelionės metu iš anksto planuoja idealiausius įkrovimo sustojimus. Trumpesnis kelionės laikas visuomet yra tikslas, todėl pasirenkamos ir nedidelės apylankos, jei jos leidžia greičiau pasiekti Jūsų tikslą. Numatomas atvykimo laikas, savaime suprantama, rodomas įskaičiavus planuojamus įkrovimo laikus.
Jei pasiekus tikslą apskaičiuotas akumuliatoriaus lygis yra mažesnis už nustatytą vertę (apie 13 %), „Charging Planner“ suplanuoja įkrovimo sustojimus, kad tikslą pasiektumėte su minimalia ridos atsarga. Taip jis dar labiau išnaudoja ridos potencialą, kad būtų išvengta įkrovimo sustojimų, jei apskaičiuotas akumuliatoriaus įkrovos lygis „Range“ režimu yra mažesnis už nustatytą vertę (apie 6 %).
„Voice Pilot“ – paklūsta Jums iš pirmo žodžio.
„Voice Pilot“ – paklūsta Jums iš pirmo žodžio.
„Voice Pilot“ padės visiškai atgaivinti Jūsų skaitmeninį antrąjį pilotą. Kad ir ko pageidautumėte, Jūsų kalbinis asistentas žinos (beveik) visada atsakymą.
Dėl „Voice Pilot“ išmanaus kalbos suvokimo bendravimas su Jūsų transporto priemone gali ir be iš anksto nurodytų sąvokų būti laisvas ir lankstus. Dėl realiuoju laiku veikiančios sistemos visada turėsite naujausią kalbos atpažinimo sistemos versiją. Be to, nuolat gerinama kalbos atkūrimo funkcija.
Ištarę sakinį „Labas, „Porsche“, aktyvinsite „Voice Pilot“ ir galėsite naudotis jo paslaugomis. Balso asistentu galėsite valdyti ir transporto priemonės funkcijas, pvz., aplinkos apšvietimą ar masažo funkciją. O jei norėsite pasinaudoti jutikliniu ekranu, ne bėda, nes galimas ir daugiafunkcis valdymas.
Jei nebūtų duomenų perdavimo ryšio, „Voice Pilot“ naudosis valdymu balsu atjungties režimu.
„Labas, „Porsche“ veikia tik „Taycan“.
Visa informacija, viena paslauga – paieškos sistema.
Visa informacija, viena paslauga – paieškos sistema.
Paieškos sistema – pagrindinė navigacijos paieškos funkcija, kurią visuomet pasieksite per PCM pradžios ekraną. Jei yra interneto ryšys, visa informacija pasiekiama internetu.
Jei ieškote „Point of Interest“ (POI), turite tiesioginę prieigą prie penkių kategorijų („Mano tikslai“, „Parankiniai“, „Kontaktai“, „Įkrovimo stotelės“, „Paskutiniai naudotieji“). Ir tokius tikslus kaip viešbučiai, restoranai ar kitos pamėgtos vietos galite bet kuriuo metu įtraukti į savo maršrutą kaip tarpinį tikslą, pasirinkti kaip galutinį tikslą arba išsaugoti kaip parankinį. Jei aktyvintas maršrutas, rezultatų ieškoma šiame maršrute.
Rūšiavimo parinktys leidžia ieškoti įkrovimo stotelių su „Porsche Charging Service“ prieiga arba greito įkrovimo stotelių.
Kiekvienoje paieškoje galite rinktis, ar naudositės internetine PCM paieška, ar peržiūrėsite GOOGLE® rezultatus.
Laikas „Rock ’n’ Roll“ – su integruota „Apple Music“ prieiga.
Laikas „Rock ’n’ Roll“ – su integruota „Apple Music“ prieiga.
Apple Music“ suteikia bereklamę prieigą prie daugiau nei 100 milijonų muzikos kūrinių. Visuomet rasite geriausią hitą pagal Jūsų nuotaiką – nesvarbu, ar klausysitės sudaryto kūrinių sąrašo, ar rinksitės visame pasaulyje transliuojamus tiesioginius grojaraščius. Be to, su „Lyrics“ funkcija galėsite peržiūrėti dainų tekstus ir, esant gerai nuotaikai, garsiai dainuoti kartu.
Valdymas toks pats kaip išmaniajame telefone. Grojamai dainai galite rinktis „Įtraukti į mediateką“, „Sukurti stotį“ arba „Patinka“ ir „Nepatinka“.
Tuos kūrinius, kuriuos girdite radijuje ir kurie Jums patinka, galite per bevielę sąsają tiesiai pridėti prie rinkinių. Tuomet jie sinchronizuojami su visais Jūsų įrenginiais, kad turėtumėte optimalią prieigą.
Valdyti galima tiek liečiant ekraną, tiek per „Voice Pilot“.
Neribota prieiga prie Jūsų transporto priemonės – „Car Remote“ paketas.
Neribota prieiga prie Jūsų transporto priemonės – „Car Remote“ paketas.
„Car Remote“ paketą sudaro iš viso 12 skirtingų paslaugų, kurios Jums leidžia turėti neribotą prieigą prie Jūsų transporto priemonės. Paslaugos ir funkcijos integruotos į „My Porsche App“ ir iš jos centralizuotai valdomos.
Taigi taikomoji programėlė leidžia ne tik atidaryti ir uždaryti Jūsų „Porsche“, tačiau ir signalizuoti garsu ar šviesomis. Su „Car Control“ ir „Trip Control“ visada turėkite prieigą prie visos aktualios informacijos ir savo transporto priemonės bei Jūsų kelionės duomenų. Nuotoliniu būdu galite valdyti ir klimato kontrolės bei išankstinio pašildymo paslaugas.
Car Finder“ leidžia Jums visada nustatyti Jūsų „Porsche“ buvimo vietą. Naudodamiesi funkcija „Location Alarm“ gausite pranešimą, jei tik Jūsų transporto priemonė išvažiuos iš nustatytos zonos. „Speed Alarm“ atsiųs Jums pranešimą, jei bus viršytas tam tikras greitis. Parkavimo paslaugoms „Valet Alarm“ siūlo „Location Alarm“ ir „Speed Alarm“ derinį. Suveikus transporto priemonės signalizacijai, per taikomąją programą taip pat bus siunčiamas pranešimas Jūsų išmaniajam telefonui.

Kitos savybės

Šios savybės tėra mažas fragmentas visų „Porsche Connect” Jums siūlomų funkcijų ir paslaugų. Visų Jūsų transporto priemonei prieinamų savybių apžvalgą rasite „Porsche Connect Store”.

„Connect Store“ atradimas

Taip funkcionuoja „Porsche Connect“
Norint naudotis „Porsche Connect“, reikalingas „Porsche ID“ – jūsų raktas į skaitmeninį „Porsche“ pasaulį. Nusipirkę iš atstovo „Porsche“, automatiškai gaunate el. laišką su jūsų „Porsche ID“ ir atitinkama „My Porsche“ registracijos nuoroda. Jei negavote el. laiško registracijai, praneškite apie tai savo „Porsche“ partneriui. Bet kuriuo kitu atveju registruokitės tiesiogiai „My Porsche.

Porsche Connect“ kasdienybėje

Mes lydime festivalių organizatorių, menininkę ir verslininką jų kasdienybėje. O jie pasakoja, kaip „Porsche Connect” palengvina jų kasdienybę.

Connect
Elegancija paprastume.
Connect
Prisijungimas be jokių rūpesčių.
Connect
Realiuoju laiku Berlyne.
Connect
Tikslumo ir koncentracijos išlaikymas.

"Connect" pasiekiamumas

Pasirinkite turimą „Porsche“ modelį ir susipažinkite su galimomis „Connect“ paslaugomis.

„Connect“ galimybės priklauso nuo automobilio modelio metų ir paslaugų prieinamumo kiekvienoje šalyje. Turite senesnį „Porsche“ modelį? Prisijunkite naudodami savo Porsche ID , kad peržiūrėtumėte jūsų transporto priemonę atitinkantį paslaugų portfelį. Arba toliau galite pasirinkti savo modelį, kad gautumėte informaciją apie „Connect“ pasiūlymą savo automobiliui.

Išsirinkite modelį