Porsche Prisijungimas be jokių rūpesčių.

Prisijungimas be jokių rūpesčių.

Connect
Perskaitysite per: 5 min
05.01.2019

Ken Hake. Jis matė visus pasaulio vandenynus. Ir vis dėlto Ken Hake neatmeta galimybės sugrįžti ten, kur viskas prasidėjo, kur ritasi mažesnės bangos – į Ziulto salą. Kartais kelias į namus veda aplinkkeliais. Šiandien su programėle „My Porsche App“. Vienai dienai paėmėme jo mėgstamą 911 ir sukrovėme jo banglentes į „Porsche Cayenne Turbo“.

Pirmoji mylia. Tėvas išvairuoja „Porsche 911“ iš garažo, kad Ken galėtų paimti keletą iš savo 25 banglenčių ir susikrauti į „Cayenne“. Tai nėra tiesiog senas „Porsche 911“, o vienas iš maždaug 200 automobilių „964 Turbo 3.3“ su padidinta galia.

Pirmiausia „salietis iš prigimties“, kaip Ken save vadina, turi atsisveikinti su savo „Porsche 911 Carrera 3.2“ artimiausioms 24 valandoms. Laukia „Cayenne“ ir užduotis: Ken tikslas – išbandyti, kaip veikia „Porsche Connect“. Ruošdamasis mūsų susitikimui, programėlėje „My Porsche App“ jis susiplanavo dienos maršrutą. Tarpiniu tikslu pasirinkta tobula banga – kaip įprasta banglentininko gyvenime.

„Esu nustebęs, kaip patogu iš išmaniojo telefono prisijungti prie automobilio „Connect“ sistemos ir kaip sklandžiai ji nuveda mane į kelionės tikslą.“

„Kai buvau mažas, mano tėvas dar vadovavosi žemėlapiais. Laimei, tie laikai praėjo. Nuostabu, kad galiu sėdėti ant sofos ir išmaniajame telefone susiplanuoti naują maršrutą. Tuomet tereikia įsėsti į automobilį ir pradėti kelionę“, – dėsto 39 metų vyras, žvelgdamas į išmaniojo įrenginio ekraną.

„First Mile / Last Mile Navigation“ yra programėlės pagrindu veikianti „Porsche“ paslauga, užtikrinanti sklandžią navigaciją iki automobilio, pačiame automobilyje ir likus paskutiniams metrams iki tikslo, kai automobilis jau pastatytas. „Programėlė yra nepaprastai gerai integruota. Esu nustebęs, kaip patogu iš išmaniojo telefono prisijungti prie automobilio „Connect“ sistemos ir kaip sklandžiai ji nuveda mane į kelionės tikslą“, – teigia Ken, kuris dar nežinomų vietų, tinkamų plaukioti banglente, paiešką šiandien patiki „Porsche Connect“. Išplėstos navigacijos funkcijos išmaniajame telefone padeda Ken pasiekti ne tik paskutinę mylią, bet ir paskutinius metrus iki tikslo. Ir tik brisdamas į vandenį jis lieka vienas.

Porsche“ prekių ženklas man labai brangus, jaučiu aistrą šiems automobiliams, bet ne „Porsche“ kaip statuso simboliui.“

Beveik prieš 70 metų Ziulte rinkdavosi banglentininkai iš visos Vokietijos. Dar gerokai prieš pradėdamas vaikščioti, Ken jau mokėjo važinėti riedlente ir plaukti banglente. Vėliau jis tapo Vokietijos banglenčių sporto čempionu ir užsitikrino vietą šalies rinktinėje, o sulaukęs 18 metų persikraustė į San Diegą (JAV). Čia jis studijavo ekonomiką ir rinkodarą, o laisvalaikiu uždarbiavo riedlenčių parduotuvėje. Sulaukęs viliojančio pasiūlymo, 2010 m. jis persikraustė į Hamburgą, kur gyvena su žmona ir dukra, arčiau savo ištakų. Dabar jis yra sukūręs savo prekių ženklą „Marine Machine“ ir dirba agentu mados industrijoje.

Be aistros banglentėms ir riedlentėms, jis yra neabejingas oru aušinamiems „Porsche“ automobiliams. Todėl 2018 m. rugpjūtį Ziulte kartu su savo draugu Angelo Schmitt jis surengė festivalį „Petro-Surf“. „Visame pasaulyje vyksta šaunūs festivaliai motociklų ir banglenčių aistruoliams, bet nerasime nė vieno renginio, kuriame dalyvautų oru aušinamų „Porsche“ automobilių savininkai ir banglentininkai. Daugybė žmonių jaučia aistrą „Porsche“ automobiliams ir nenustoja žavėtis modeliais su oru aušinamais varikliais. Pats metas ypatingam susitikimui, – dėsto Ken. – 911 man reiškia laisvę, labai mėgstu jį vairuoti. Jis tarsi mano mechaninis brolis.“ Pavadinimas „Petro-Surf“ sudarytas iš žodžių „Petrol“, „Retro“ bei „Surfen“ ir, Ken nuomone, simbolizuoja ryšį tarp dviejų kultūrų, išreiškia požiūrį į gyvenimą. Jau kurį laiką Ken planuoja antrąjį „Petro-Surf“ festivalį, kuris turi įvykti 2019 m. liepą.

Čia aprašytas pasiūlymas skirtas „Cayenne Turbo” 2019 m. modeliui ir rodo paslaugos prieinamumą Vokietijoje.