Porsche Connect – jūsu digitālais otrais pilots.
Porsche Connect – jūsu digitālais otrais pilots.

Ar Porsche Connect, jūsu porsche tik tiešām ietrauksies digitālajā laikmetā. Mūsu viedie pakalpojumi atvieglos Jūsu ikdienu un paaugstinās automašīnā pavadītā laika komforta līmeni. Izbaudiet vienreizēju, digitālajā pasaulē integrētu analogās braukšanas piedzīvojumu.

Piedāvātie digitālie pakalpojumi atšķiras atkarībā no automobiļa modeļa, modeļa gada un pieejamības konkrētajā valstī. Salīdziniet atsevišķu modeļu pakalpojumu pieejamību Connect-Store veikalā vai reģistrējieties, izmantojot savu Porsche ID, lai iepazītos ar Porsche Connect klāstu savā personīgajā automobilī.

Tālāk ir sniegta visaptveroša informācija par Porsche Connect un mūsu digitālajiem pakalpojumiem. Galvenā uzmanība šeit tiek pievērsta jaunākajiem modeļiem un to īpašām funkcijām.

Kas ir Porsche Connect?

Vispārīga informācija

Porsche Connect ir digitālais ceļvedis, kas vienmēr būs kopā ar jums. Dažādo pakalpojumu piedāvājums nodrošinās atbalstu gan brauciena laikā, gan arī pēc tā, lai Jūs varētu baudīt iespējami komfortablu un modernu ceļojuma pieredzi.

Digitālās un reālās pasaules kombināciju nodrošinās tiešsaistes informācija un bezvadu savienojums.

Lietotne My Porsche

Atklājiet digitālo saskarni ar jūsu Porsche, izmantojot lietotni My Porsche. Lietotnē ir apvienotas daudzas funkcijas, kas jūtami atvieglos jūsu ikdienu.

Sinhronizējiet galamērķus, skatiet transportlīdzekļa statusu un pavisam vienkārši vadiet noteiktas transportlīdzekļa funkcijas ar viedtālruni.

Izmantošanas periods

Taycan Porsche Connect paka ir iekļauta ar 3 gadu lietošanas termiņu. Lietošanas termiņi atšķiras atkarībā no Porsche modeļa un vēlamās pakas.

Precīzu pārskatu varat atrast tīmekļa vietnē

Cenas modelis

Jūsu izvēlētos Porsche Connect pakalpojumus varat pavisam vienkārši iegūt ar attiecīgo abonementu. Ņemiet vērā, ka cenas un lietošanas termiņi atšķiras.

Papildu informāciju varat atrast tīmekļa vietnē

Porsche Connect Store

Porsche Connect Store Jūs varat ātri un vienkārši aktivēt, iegādāties vai pagarināt jūsu automašīnas pakalpojumus. Papildus šeit varat gūt arī jau iegādāto lietotņu pārskatu un detalizētu informāciju par citiem izstrādājumiem. Izvēlētie pakalpojumi Jūsu automašīnā būs pieejami uzreiz pēc iedarbināšanas.

Veikalu Porsche Connect Store varat atrast tīmekļa vietnē

My Porsche

Pēc tam, kad ar Jūsu Jūsu personīgo Porsche ID, ko ieguvāt Jūsu Porsche iegādes brīdī, esat pieteicies lietotnē My Porsche, varat veikt Jūsu personīgo datu pārvaldi, rezervēt servisa pakalpojumus un sazināties ar Jūsu Porsche izplatītāju. Papildus varat skatīt faktisko statusu, piemēram, Jūsu automašīnas nobraukumu.

Porsche Track Precision lietotne (PTPA)

Sacīkšu trasē nozīme ir katrai sekundes simtdaļai. Tas attiecas gan uz profesionālajām sacīkstēm, gan arī dienām, kad jūs esat nolēmies doties uz trasi privāti. PTPA lietotne ļauj automātiski ierakstīt apļu laikus un izvērtēt rezultātus. Tagad tā ir pieejama arī Taycan, Cayenne un Panamera (ar Sport Chrono paketi) modeļiem.

Functions on Demand – ar vienu klikšķi uz jūsu papildaprīkojumu

Modelī Taycan iespēju Functions on Demand (papildaprīkojums, ko katrā laikā varat rezervēt pēc izvēles) var atbloķēt ar funkciju Over-the-Air. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams laikietilpīgais servisa apmeklējums – no Jūsu jauno funkciju lietošanas esat tikai viena klikšķa attālumā. Pārvietojieties nākotnē jau tagad – ar Jūsu Porsche.

Porsche Connect – jūsu digitālais otrais pilots.Porsche Connect – jūsu digitālais otrais pilots.Porsche Connect – jūsu digitālais otrais pilots.

Mūsu Functions on Demand nodrošina iespēju optimizēt digitālo papildu pilotu atbilstoši Jūsu vēlmēm. Piemēram, ar aktīvo joslas vadību Jūsu Porsche varat aktivizēt vēl drošāku braukšanas funkciju. Vai arī varat ērti atlaisties un ļaut Porsche Intelligent Range Manager pielāgot jūsu klimata un ātruma iestatījumus tā, lai, pārvaldot atlikušo attālumu, komfortabli ierastos galamērķī. Porsche InnoDrive papildina distances regulatora funkciju klāstu ar inovatīvām papildu funkcijām – piemēram, samazina ātrumu, tuvojoties pilsētai un paātrinās pēc pilsētas beigu robežas. Šīs funkcijas ļaus izbaudīt katru braucienu.

Funkcijas

Navigation Plus — nokļūstiet galamērķī ātrāk, izmantojot navigāciju ar reāllaika satiksmes informāciju.
Navigation Plus — nokļūstiet galamērķī ātrāk, izmantojot navigāciju ar reāllaika satiksmes informāciju.
Ar Navigation Plus galamērķī vienmēr nokļūsiet ātrāk, izmantojot reāllaika satiksmes informāciju. Šādi Jūs un Jūsu Porsche varēs katrā laikā reaģēt uz satiksmi. Ērti iegūstiet jaunāko informāciju, piemēram, maršrutu atjauninājumus, satiksmes informācijas atjauninājumus un informāciju par sastrēgumiem tieši jūsu Porsche Communication Management (PCM). Un patīkams brauciens ir garantēts.
Jūsu mērķi, izmantojot Porsche ID, tiek sinhronizēti ar PCM, My Porsche App lietotni un My Porsche.
Jums tiek nodrošināta piekļuve tiešsaistes satiksmes datiem, kas faktisko satiksmes statusu attēlo dažādās krāsās, lai Jūs katrā laikā būtu informēts par situāciju uz ceļiem. Papildus darbojas arī tiešsaistes karšu atjaunināšana atbilstoši Jūsu pozīcijai un mērķim, kā arī visas pieejamās satelīta kartes.
Ikreiz ērti nonākt mērķī – Porsche Taycan uzlādes plānotājs.
Ikreiz ērti nonākt mērķī – Porsche Taycan uzlādes plānotājs.
Aktivizējot maršruta pārvaldību, uzlādes plānotājs ar nodrošina optimālu brauciena un uzlādes plānojumu. Iesākumā navigācija, ņemot vērā faktisko satiksmes informāciju, aprēķina ātrāko vai īsāko maršrutu.
Tad uzlādes plānotājs visa ceļojuma garumā ieplāno ideālās uzlādes pieturvietas. Veicot plānošanu, galvenais faktors vienmēr ir brauciena laika saīsināšana, tādēļ vērā tiek ņemti arī īsākie apvedceļi, ja tie ļauj ātrāk nonākt mērķī. Ierašanās laika norāde vienmēr tiek attēlota, ņemot vērā iespējamos uzlādes laikus.
Ja aprēķinātais akumulatora uzlādes līmenis ir mazāks par noteiktu vērtību (apm. 13 %), tad uzlādes plānotājs ņem vērā uzlādes pieturvietas, lai nodrošinātu pietiekamu uzlādes līmeni arī Jūsu mērķa vietā. Tas pārrēķina nobraucamā attāluma potenciālu, lai novērstu apstāšanos uzlādes vietās, Ja aprēķinātais akumulatora uzlādes stāvoklis Range režīmā ir zemāks par noteiktu vērtību (apm. 6 %).
Voice Pilot — klausa katram jūsu vārdam.
Voice Pilot — klausa katram jūsu vārdam.
Voice Pilot aktivizē Jūsu otro pilotu. Jūsu valodas asistentam (gandrīz) vienmēr būs risinājums jūsu vēlmēm.
Inteliģentais valodas algoritms nodrošina brīvu komunikāciju ar jūsu automašīnu, neizmantojot noteiktas saziņas frāzes. Sistēmas tiešsaistes savienojums nodrošina pastāvīgu valodas atpazīšanas algoritma atjaunināšanu. Tas nodrošina nepārtrauktu valodas atveides atjauninājumu.
Voice Pilot pakalpojumu varat aktivēt ar teikumu “Hey Porsche”. Valodas asistents nodrošina arī automobiļa funkciju, piemēram, fona apgaismojuma un masāžas funkcijas vadību. Taču, ja vēlaties, varat izmantot arī skārienekrānu, jo sistēma atbalsta vairākavotu vadību.
Ja datu savienojums nav pieejams, Voice Pilot izmanto bezsaistes valodas vadību.
Komanda “Hey Porsche” ir pieejama tikai Taycan.
Visa informācija, viens pakalpojums — meklētājs.
Visa informācija, viens pakalpojums — meklētājs.
Meklētājs ir navigācijas centrālā meklēšanas funkcija un Jums katrā laikā pieejama PCM sākuma ekrānā. Ja ir pieejams tiešsaistes savienojums, tad visa informācija tiek nodrošināta, izmantojot tīmekli.
Meklējot Point of Interest (POI), jums ir tieša piekļuve piecām kategorijām (“Mani mērķi“, “Favorīti”, “Kontakti“, “Uzlādes stacijas“, “Pēdējie lietotie“). Šādi Jūs izveidotajā mērķa vadībā kā pieturvietas katrā laikā varat ievietot citus mērķus, piemēram, viesnīcas, restorānus vai citas iemīļotas vietas, vai tās saglabāt kā favorītus. Ar aktīvu maršruta vadību rezultāti tiek attēloti gar izveidoto maršrutu.
Filtra iespēja nodrošina uzlādes staciju vai ātrās uzlādes staciju meklēšanas iespēju ar Porsche Charging Service piekļuvi.
Katras meklēšanas laikā Jums ir iespēja izmantot PCM tiešsaistes meklēšanu vai attēlot GOOGLE® rezultātus.
Laiks rokenrolam ar integrēto Apple Music piekļuvi.
Laiks rokenrolam ar integrēto Apple Music piekļuvi.
Ar Apple Music Jūs iegūstat piekļuvi vairāk kā 100 miljoniem skaņdarbu, kuru klausīšanās laikā netiek atskaņota reklāma. Jūsu noskaņojumam atbilstošais un lieliskākais hits atradīsies neatkarīgi no tā, vai klausāties iecienītāko atskaņošanas sarakstu, vai pasaules tiešsaistes straumējumus. Funkcija Lyrics papildus dziesmām ļaus skatīt arī to tekstus, kurus atbilstoši noskaņojumam varēsiet dziedāt līdzi.
Funkcijas vadība ir līdzīga viedtālruņa tekstu vadībai. Aktīvajai dziesmai ir pieejamas iespējas “Pievienot dziesmu sarakstam“, “Izveidot sarakstu“ vai „Patīk“ un “Nepatīk“.
Bezvadu integrācija raidstacijā atskaņotos skaņdarbus, kas jums patīk, ļauj tieši pievienot sarakstiem. Šie saraksti tiek sinhronizēti ar visām Jūsu ierīcēm, nodrošinot optimālu piekļuvi.
Piekļuve Jūsu automašīnai katrā laikā un vietā – Car Remote paka.
Piekļuve Jūsu automašīnai katrā laikā un vietā – Car Remote paka.
Car Remote paka iekļauj 12 dažādus pakalpojumus, kas nodrošina piekļuvi automašīnai katrā laikā un vietā. Pakalpojumi un funkcijas ir iebūvēti My Porsche App lietotnē, kas nodrošina centralizētu vadību.
Šādi Jūsu Porsche ar lietotni varat ne vien aizslēgt un atvērt, bet arī izmantot skaņas signālu un mirkšķināt ar lukturiem. Ar Car Control un Trip Control katrā laikā un vietā varat piekļūt Jūsu automašīnas brauciena datiem. Ar pakalpojumiem Klimats un Dīkstāves apsilde varat attālināti kontrolēt temperatūru.
Car Finder palīdzēs katrā laikā atrast jūsu Porsche. Funkcija Location Alarm nosūta paziņojumu brīdī, kad jūsu automašīna izbrauc no noteiktas zonas. Speed Alarm nosūta paziņojumu, ja jūsu automašīna pārsniedz noteiktu braukšanas ātrumu. Valet Alarm parkošanās pakalpojuma ietvaros nodrošina Location Alarm un Speed Alarm kombināciju. Lietotne uz jūsu viedtālruni nosūtīs paziņojumu arī pēc pretaizdzīšanas sistēmas aktivēšanas.

Citas funkcijas

Šīs funkcijas ir tikai neliela daļa no visa Porsche Connect piedāvāto funkciju un pakalpojumu klāsta. Pārskatu par visām jūsu automašīnai pieejamajām funkcijām varat atrast Porsche Connect Store.

Atklājiet Porsche Connect Store

Porsche Connect lietošana
Lai izmantotu Porsche Connect, jums ir nepieciešams Porsche ID - jūsu atslēga uz digitālo pasauli Porsche. Ja savu Porsche esat iegādājies Porsche centrā, automātiski saņemsiet e-pastu ar savu Porsche ID un atbilstošo "My Porsche" reģistrācijas saiti. Ja jūs nesaņēmāt e-pastu par reģistrāciju, lūdzu, sazinieties ar savu Porsche centru. Visos pārējos gadījumos, lūdzu, reģistrējieties tieši ar My Porsche.

Porsche Connect ikdienā

Mēs piedāvājām pasākumu rīkotājam, māksliniekam un uzņēmējam iespēju izmēģināt mūsu viedos vienotos pakalpojumus, kas ir Porsche piedāvājumā. Viņi skaidro, kā Porsche Connect padara viņu aizņemto ikdienas dzīvi daudz vieglāku.

Sieviete ar misiju.
Pievēršot uzmanību jaunajam.
Savienošanās ar perfekto vilni.
Reāllaiks Berlīnē.
Saglabājot asu prātu un koncentrējoties.

Connect pieejamība

Izvēlieties pašreizējo Porsche modeli un uzziniet informāciju par pieejamajiem Connect pakalpojumiem.

Connect pieejamība ir atkarīga no automobiļa modeļa gada, kā arī no pakalpojumu pieejamības konkrētajā valstī. Vai Jums ir kāds vecāks Porsche modelis? Ieejiet ar savu Porsche ID, lai apskatītu Jūsu automobilim atbilstošo pakalpojumu portfeli. Alternatīvi varat tālāk izvēlēties savu modeli, lai saņemtu informāciju par Connect piedāvājumu savā Porsche.

Modeļa izvēle