Ana navigasyon
Modeller
Ana navigasyon
Porsche - Taycan Modelleri

O ruh, elektriklendi.

Yenilikçi konsepti ile geleceğe hazır. Taycan, tüm Porsche modellerinin sahip olduğu belirleyici olan özelliklerle karakterize edilir: saf heyecan ve maksimum sürüş keyfi.

360°

Keşfet
Keşfet
Mesafe göstergesi

Mesafe göstergesi ile seyahatinizin tahmini mesafesini belirleyebilirsiniz. Hesaplama kişisel sürüş profilinize, seyahat koşullarınıza ve ilgili model ekipmanına dayanmaktadır. Lütfen size uygun olan seçenekleri seçin. Mesafe göstergesi Mesafe göstergesi, aracın menzilini etkileyebilecek tüm faktörler göz önüne alınmadığından (örneğin sürüş tarzı, akünün yaşı ve durumu vb.) yalnızca tahmini değerler verir. Bu nedenle, elde edilen güncel mesafe belirlenen değerden daha fazla veya daha az olabilir.

Tahmini mesafe:

km

Taycan Turbo
Taycan Turbo S

Sürüş profiliniz Sürüş profiliniz Sürüş profilini kullanarak, günlük yaşamınızı ayrı olarak tanımlayıp, şehir içi trafiğinde mi, köy yollarında mı yoksa otoyolda mı seyahat edeceğinizi belirleyebilirsiniz. Farklı sürüş profilleri, tahmin edilen mesafeyi etkiler.

Şehir
Kır yolu
Otoyol

Seyahat koşulları Seyahat koşulları Hava sıcaklığı regülatörü ile hava sıcaklığının mesafe üzerindeki etkisini test edebilirsiniz. Klima ve ısıtma, Taycan’ınızın enerji tüketimini büyük ölçüde etkiler. Mesafe faktörlerini hesaplarken, araç içi sıcaklığı 22° C'ye ayarladığınız ve aracın yolculuk başlangıcında ön şartlandırıldığı varsayılmaktadır. Alternatif olarak, klima “ECO PLUS” moduna ayarlanabilir veya tamamen kapatılabilir.

Hava sıcaklığı
Klima

Model ekipmanları

Tekerlekler

Bir Porsche Merkezi Bul

Models & technical data**