Ana navigasyon
Modeller
Ana navigasyon
Porsche - Yeni Cayenne Turbo
Yeni Cayenne Turbo
Macerayı Paylaş.
Şunu yapmak istiyorum:

Teknik Özellikleri

Motor Güçü

404 kW (550 hp) at 5.750 - 6.000 d/dk

0 - 100 km/h hızlanma

4,1 s (Performance Start ile 3,9 s)

Azami hız

286 km/h

Yükseklik

1.673 mm

Genişlik

1.983 mm

Uzunluk

4.926 mm

Aks mesafesi

2.895 mm

Motor

Motor yerleşimi

Önde motor

Silindir sayısı

8

Motor hacmi

3.996 cm³

Motor Güçü

404 kW (550 hp)

Elde edildiği devir

5.750 - 6.000 d/dk

Maks. Tork ve elde edildiği devir

1.960 - 4.500 d/dk'da 770 Nm

Yakıt tüketimi/emisyon*

Şehir içi l/100 km

16,4 - 16,2

Şehir dışı l/100 km

9,5 - 9,3

Ortalama l/100 km

11,9 - 11,7

CO2 emisyonu (g/km)

272 - 267

Performans

Azami hız

286 km/h

0 - 100 km/h hızlanma

4,1 s (Performance Start ile 3,9 s)

0 - 160 km/h hızlanma

9,4 s (Performance Start ile 9,2 s)

Aynı viteste hızlanma (80 - 120 km/h)

2,7 s

Şanzıman

Güç aktarma sistemi

Dört Tekerlekten Çekiş

Otomatik şanzıman

8 ileri vitesli

Gövde

Uzunluk

4.926 mm

Genişlik

1.983 mm

Yükseklik

1.673 mm

Aks mesafesi

2.895 mm

Hava direnci katsayısı (Cd)

0,35

Yüksüz ağırlık (DIN)

2.175 kg

Yüksüz ağırlık (Avrupa)

2.250 kg

Müsaade edilen toplam ağırlık

2.935 kg

Kapasiteler

Bagaj hacmi

arka koltukların üst kenarına kadar: 745 l / yatırılmış arka koltukların üst kenarına kadar: 1.680 l

Yakıt deposu

90 l

Porsche’ni Tasarla

Karşılaştır

Özgürlüğün ifadesi.

Yeni Cayenne

Beş kişilik spor otomobil.

Porsche - Yeni Cayenne
Yeni Cayenne

Beş kişilik spor otomobil.

Her maceraya açılan beş kapı. Yeni ve dinamik bir tasarım ve yeni nesil verimli, turboşarjlı motorlar. Tüm dünyayı kokpite taşıyan harika bir dijital ağ. Hem sürücüye hem de yolculara üstün konfor sunan esneklik, kalite ve standartları belirleyen destek sistemleri.

Cayenne, Porsche deneyimini daha büyüleyici ve daha kapsamlı hale getiriyor. Ve hala özgün bir spor otomobil olmayı sürdürüyor.

Porsche Connect

Önemli olanlar için daha fazla zaman.

Porsche Connect
Porsche Connect

Önemli olanlar için daha fazla zaman.

Yaşamı birçok yönden kolaylaştıran yeni kullanışlı hizmetler ve akıllı telefon uygulamaları.

Örnekler: yeni Porsche Connect uygulaması, Apple® CarPlay, My Porsche veya Porsche Connect Store.

Porsche Yeni Cayenne Turbo - Hizmetler ve akıllı telefon uygulamaları*

Hizmetler ve akıllı telefon uygulamaları*

Porsche Connect sayesinde, Cayenne'inizle yola çıkmadan önce, yol boyunca ve yolculuktan sonra size yardımcı olacak kullanışlı hizmetlere ve fonksiyonlara erişebilirsiniz.

Porsche Connect uygulaması, PCM veya My Porsche ile tümünü kolayca kontrol edebilirsiniz. Navigation Plus veya yeni Porsche Connect uygulamasına ek olarak, 20'den fazla ekstra hizmet ve uygulama mevcut.

Çevrimiçi sesli komut hizmetiniz Voice Pilot, daima yola ve trafiğe odaklanabilmeniz için kullanımınıza hazır. Nereye gitmek istediğinizi söylemeniz yeterli. Örneğin, hedefinizin yakınında görmeye değer bir yer. Voice Pilot, adres detaylarını girmek zorunda kalmadan sizi anlar.

*Bu yayında özelliklerinden bahsedilen modeller, Almanya'daki kara yollarında kullanım için onaylıdır. Bazı donanımlar, yalnızca ek ücret karşılığında sunulmaktadır. Modellerin ve opsiyonel donanımların temin edilebilirliği, yerel kısıtlamalara ve düzenlemelere bağlı olarak ülkeden ülkeye değişiklik gösterebilir. Modellerin ve opsiyonel donanımların temin edilebilirliği, yerel kısıtlamalara ve düzenlemelere bağlı olarak ülkeden ülkeye değişiklik gösterebilir.

Porsche Yeni Cayenne Turbo - Apple® CarPlay

Apple® CarPlay

Apple® CarPlay desteği sayesinde Porsche Connect, Porsche'nizin içindeyken dahi iPhone® uygulamalarınızı kullanmanıza olanak sağlar. Yani "Telefon", "Müzik" veya "Haberler" gibi uygulamaları PCM veya Apple'ın ses tanıma arayüzü Siri® üzerinden basit ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Porsche Yeni Cayenne Turbo - My Porsche

My Porsche

Her Porsche, tercihinize göre yapılandırılabilir. Bu, Porsche Connect için de geçerli. Dolayısıyla My Porsche, birçok Porsche Connect fonksiyonunu ve hizmetini ihtiyaçlarınıza özel bir şekilde kişiselleştirme ve kullanma olanağı sunar. Rotanızı planlayın ve Porsche'nize gönderin. Yakıt seviyesine bakın, son sürüşünüzle ilgili verilere göz atın veya kapıları ve camları kapatıp kapatmadığınızı kontrol edin. İsterseniz, My Porche'ye ve Porsche'nizin belirli fonksiyonlarına ailenizin veya arkadaşlarınızın erişmesine de izin verebilirsiniz.

Porsche Yeni Cayenne Turbo - Porsche Connect Store

Porsche Connect Store

Aboneliğinizi uzatmak mı istiyorsunuz? Ya da ekstra Porsche Connect hizmetleri edinmek mi? Porsche Connect Store'u ziyaret edin ve Porsche Connect yelpazesinde başka neler olduğunu keşfedin.

Tüm esnekliğiyle Porsche Connect: Porsche Connect ile, sunulan hizmetler, uygulamalar ve fonksiyonlar hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Tasarım

Dünyanın her yerinde spor otomobil tutkunlarının anladığı bir dil: dinamik tasarım dili.

Porsche - Tasarım
Tasarım

Dünyanın her yerinde spor otomobil tutkunlarının anladığı bir dil: dinamik tasarım dili.

Güçlü bir şekilde vurgulanan ön kanatlar, uzun ve aşağı eğimli kaput ve güç kubbesi ve şimdi daha da büyük ve belirgin olan karakteristik üç parçalı hava girişleri gibi Porsche'nin ayırt edici geleneksel özellikleri görülmeye değer.

Porsche - Yeni Cayenne Turbo

Porsche Yeni Cayenne Turbo - Dış görünüm

Dış görünüm

Yeni Cayenne, önceki nesle kıyasla genel olarak daha geniş omuzlu, dolayısıyla daha kaslı, daha atletik ve daha dinamik bir görünüşe sahip.

Biraz daha gergin ve daha güçlü: yeni Cayenne Turbo. Ön apron, önceki modellerden daha büyük hava girişleriyle, özellikle belirgin ve etkileyici bir tasarıma sahip. Yan aynalar ve tekerlek yuvası uzantıları gibi gövde rengine boyalı birçok detay, otomobilin prestijli görünümünü daha da güçlendiriyor. Özel bir odak noktası: sürüş koşullarına göre beş konumdan birine geçen adaptif tavan rüzgarlığı. Yeni opsiyonel 21 inç Cayenne Exclusive Design jantlarla görüldüğü gibi, tekerlekler artık daha büyük.

Porsche Yeni Cayenne Turbo - İç mekan

İç mekan

Yeni Cayenne Turbo, karakterinin sportif tarafını vurgulayan özelliklerle dolu: örneğin, ayrıcalıklı direksiyon tasarımı. Veya Cayenne serisinde ilk defa önde derin "turbo" logosu işlemeli entegre koltuk başlıklarını içeren adaptif spor koltuklar ve hafıza paketi. Çapraz çizgili mat alüminyumdan yapılmış dekoratif şerit tasarımı, tam bir ayrıcalık sembolü.

Tüm Cayenne modellerinde yeni: Porsche Advance Cockpit kumanda konsepti. Direct Touch Control fonksiyonu ile orta konsolun cam görünümlü yüzeyinde, en önemli fonksiyonlara doğrudan erişim için dokunmaya duyarlı düğmeler yer alıyor. Arada: kompakt vites kolu. Orta konsolun üzerinde, yer alan Porsche Communication Management (PCM), sezgisel kullanım için tam HD 12 inç dokunmatik ekranı ve çevrimiçi navigasyon modülünü içeriyor. Çok fonksiyonlu spor direksiyonun ardında, yeni gösterge tablosu yer alıyor. Porsche'nin klasik ibre tasarımına sahip geleneksel analog devir göstergesinin sağında ve solunda, sanal göstergeleri, haritaları ve gerekli diğer bilgileri görüntüleyen iki yüksek çözünürlüklü ekran bulunuyor.

Opsiyonel olarak sunulan renkli ortam aydınlatması, Cayenne serisinde yeni bir özellik ve iç mekanı akıllı ışık vurgularıyla zenginleştiriyor. Her ruh hali için çeşitli renk modları arasından seçim yapabilir, hatta ışık şiddetini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Tüm modeller, her Cayenne'de mevcut olan tipik güçlü özellikler ile etkileyicidir: ferahlık, çok yönlülük ve dikkatle seçilmiş malzemeler. Kapsamlı kişiselleştirme seçenekleri sayesinde, tam istediğiniz gibi.

Motorlar

Yüksek tork. Düşük devirde.

Porsche - Motorlar
Motorlar

Yüksek tork. Düşük devirde.

Cayenne neslinin motorları, baştan aşağı yeniden geliştirildi ve artık daha yüksek güç ve tork sunuyor. Üstelik daha iyi verimlilikle birlikte.

Cayenne Turbo modelinin 404 kW (550 hp) güce sahip çift turboşarjlı V8 motoru, çift sarmallı türbinlerle donatıldı. Egzoz akışı, ideal gaz döngüleri için türbin çarkına birbirinden fiziksel olarak bağımsız kanallar aracılığıyla ulaştırılır. Sonuç: düşük motor devirlerinde dahi yüksek tork.

Verimlilik için, tüm motorlar aynı zamanda elektrik enerjisi geri kazanım sistemine, ısı yönetimine ve boşta sürüş fonksiyonunu içeren otomatik start/stop sistemine sahiptir.

Gelişmiş verimlilik ve daha üstün performans için önemli bir diğer platform: Porsche Active Aerodynamics (PAA). PAA, örneğin hava girişlerine entegre çok sayıdaki klapeyi kontrol ederek, otomobilin aerodinamik davranışını aktif bir şekilde etkiler. Yeni adaptif tavan rüzgarlığı, Cayenne Turbo modeline özeldir.

Cayenne Turbo modelindeki 4,0 litrelik çift turboşarjlı V8 motor

404 kW (550 hp) güç üreten çift sarmallı türbinlere sahip 4,0 litrelik çift turboşarjlı V8 motor, gücünü kolaylıkla kanıtlar. 1.960 – 4.500 d/dk aralığında, 770 Nm maksimum tork elde edilir. 0'dan 100 km/h hıza ulaşmak, sadece 4,1 saniye alır.

Alan.

1.710 litreye kadar bagaj hacmi.*

Alan.

1.710 litreye kadar bagaj hacmi.*

Ön koltuklar gibi, arka koltuklar da hem özellikle konforlu hem de özellikle sportif olarak tasarlanmıştır ve dolayısıyla yükseltilmiş yan dolgulara sahiptir. Şimdi daha da fazla esneklik sağlayan arka koltuklar, 40 : 20 : 40 oranında yatırılabilir, 160 mm ileri-geri konum ayrı yapılabilir ve sırtlık açısı 10 farklı konuma (20 dereceye kadar) ayarlanabilir. Modele bağlı olarak, bagaj hacmi 745 litreden maksimum 1.710 litreye kadar çıkarılabilir.

*Cayenne ve Cayenne S modelinde arka koltuklar yatırıldığında; Cayenne Turbo modelinde 1.680 litreye kadar.

Şasi.

Her şey kontrol altında. Porsche 4D-Chassis Control sayesinde.

Porsche - Şasi.
Şasi.

Her şey kontrol altında. Porsche 4D-Chassis Control sayesinde.

Bazen hedefe ulaşmanın birden fazla yolu vardır. Bunlar, üç bölmeli teknolojiye sahip adaptif havalı süspansiyon veya arka aks yönlendirme sistemi gibi yeni özellikler şeklinde olabilir.

Entegre Porsche 4D Chassis Control sistemi de yenidir. Sistem, öne yatma, yana yatma ve dikey eksen çevresinde dönüş olmak üzere üç boyutta sürüş koşullarını analiz eder. Bu verileri, ideal sürüş özelliklerini hesaplamak için kullanır ve tüm şasi sistemlerini gerçek zamanlı olarak senkronize eder.

Porsche Yeni Cayenne Turbo - Adaptif havalı süspansiyon.

Adaptif havalı süspansiyon.

Adaptif havalı süspansiyon, aynı anda hem sürüş dinamiğini hem de konforu artırır. Üç bölmeli teknoloji, yaylanma oranının sürüş moduna ve koşullara göre uyarlanması sayesinde konfor ile sportifliğin daha da iyi bir kombinasyonunu mümkün hale getirir. Havalı süspansiyon, aracı daima dengede tutmak için seviye düzeltme fonksiyonuna da sahiptir ve PASM ve araç yüksekliği ayarlama olanaklarını içerir. Böylece, aracın yerden yüksekliğini ihtiyaca göre aktif bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Porsche Yeni Cayenne Turbo - Frenler

Frenler

Performansta ve tasarımda yeni bir mihenk taşı: yeni Porsche Yüzey Kaplamalı Fren (PSCB).

Bu fren sisteminin ardındaki yenilik, gri dökme demir fren diskinin ilk defa seramik (tungsten karbür) ile kaplanmasıydı. Benzer yapıya ve boyutlara sahip klasik gri dökme demir disklere kıyasla avantajları: daha iyi duyarlılık ve özellikle yüksek zayıflama direnci.

Klasik frenlerde görülen fren tozu oluşumu da azalır. Yeni yüzey kaplaması sayesinde, fren diski gümüşsü parlaklığını uzun süre kullanımdan sonra dahi korur. Ayrıca seramik kaplama, günlük kullanımda daima parlak bir sürtünme yüzeyinin korunmasına yardımcı olur. Beyaz renkli fren kaliperleri, bu fren sistemine belirgin bir görünüm kazandırır.

Klasik tasarıma sahip eşdeğer bir gri dökme demir fren diskine kıyasla, PSCB fren balatası ve diski için %30 daha uzun kullanım ömrü sağlar. Cayenne Turbo modelinde standart, diğer tüm Cayenne modellerinde opsiyoneldir.

Porsche Yeni Cayenne Turbo - Arka aks yönlendirme sistemi.

Arka aks yönlendirme sistemi.

Opsiyonel arka aks yönlendirme sistemi, Cayenne modellerinde ilk defa sunulmaktadır. Sistem, performansı olduğu kadar günlük sürüş pratikliğini de artırır. Düşük hızda manevra yaparken, arka tekerlekler ön tekerleklerin tersi yönde çevrilir. Bu, aks mesafesini sanal olarak kısaltan bir etkiye neden olur. Dönüş yarıçapı küçülür, çeviklik artar ve park manevrası çok daha kolay hale gelir. Yüksek hızdaki manevralarda, arka tekerlekler ile ön tekerlekler aynı yönde çevrilir. Bu, aks mesafesinin büyütülmesine eşdeğer bir etki sağlayarak sürüş stabilitesini artırır.

Porsche Yeni Cayenne Turbo - Porsche Dynamic Chassis Control (PDCC)

Porsche Dynamic Chassis Control (PDCC)

PDCC, aktif bir yana yatma dengeleme sistemidir. Viraj manevrasının başlangıç anından itibaren, araç gövdesinin yana yatma eğilimini algılar ve yana yatmayı engelleyici müdahalelerde bulunur. Sistem, bozuk yollarda da aracın yanal dengesizliğini minimuma indirir. Elektromekanik viraj demirleri, sisteme yeni dahil edilen bir özelliktir. Bunlar, hidrolik versiyondan daha hızlı tepki verir ve daha verimli çalışır. Sonuç: gelişmiş performans.

Destek sistemleri

Yaşam bir takım oyunudur: Başarının anahtarı, birbirinize güvenmektir.

Porsche - Destek sistemleri
Destek sistemleri

Yaşam bir takım oyunudur: Başarının anahtarı, birbirinize güvenmektir.

Her şey mükemmel koordinasyon içindeyken, daha dinamik, daha konforlu, daha verimli ve daha güvenli bir şekilde ilerleyebiliriz. Porsche destek sistemleri, sportif ve aktif sürüş için tasarlanmıştır ve bir Porsche'den beklediğiniz sürüş keyfini sunar.

Hedefinize daha çabuk, daha konforlu ve daha verimli bir şekilde ulaşmanıza olanak sağlamak için, Cayenne çeşitli durumlarda kullanılan birçok destek sistemine sahiptir. Destek sistemleri sadece sürüş sırasında yükünüzü hafifletip destek sunmakla kalmaz, aynı zamanda tehlikeleri algılar ve zamanında uyarılar verir. Yani, Porsche büyüsünü böylesine eşsiz kılan şeye tamamen odaklanabilirsiniz: katkısız sürüş deneyimi.

Porsche Yeni Cayenne Turbo - Porsche InnoDrive

Porsche InnoDrive

Porsche InnoDrive, sürüş sırasında tamamen yeni bir yol ile size destek olur. Sistem, adaptif hız sabitleme sistemini yenilikçi ek fonksiyonlar ile zenginleştirir. Hızınızı önsezili bir şekilde optimize eder. Yüksek çözünürlüklü navigasyon verilerini ve radar ve video sensörlerinin sağladığı bilgileri kullanan Porsche InnoDrive, rotanızdaki hız sınırlarını ve yokuşlar ve viraj keskinliği gibi topografik yol özelliklerini siz daha hedefinize yaklaşmadan tespit eder. Cayenne'inizin vites stratejisi ve hızı da uyarlanır. Akıllı sürüş ve çok büyük bir verimlilik avantajı. Seçilen moda bağlı olarak, boşta sürüş ve yavaşlama fonksiyonlarını da içerecek şekilde motor yönetimi ve vites değişimi için en ideal parametreler seçilir. Porsche InnoDrive, tipik bir Porsche özelliğidir: kusursuz konfor ve sürüş keyfi ile birlikte daha fazla verimlilik. Adaptif hız sabitleme sistemi ile birlikte Porsche InnoDrive sisteminin bir başka özelliği de Yoğun Trafik Asistanı'dır. Sistem, çeşitli sensörlerden elde ettiği bilgileri derleyerek yoğun trafikte sürücünün yükünü hafifletir. Sistem sınırları dahilinde, hızı ve takip mesafesini otomatik olarak kontrol eder.

Kavşak Asistanı, kavşağa giriş, çıkış veya geçiş manevralarında destek sunar. Sürücüye, kavşaktaki diğer sürücüler hakkında bilgi verilir.

Otomatik Start Stop

Otomatik Start Stop sistemi, Porsche InnoDrive seçeneğinin bir parçasıdır ve belirli tehlike durumlarında sürücüye destek olur. Sistem, sınırları dahilinde hızlanma, frenleme ve direksiyon manevraları sırasında sürücünün aktivitelerini denetler. Sürücünün bir tepki vermemesi durumunda, sistem önce görsel ve sesli uyarılar verir, ardından fren uygulamaya başlar ve son olarak direksiyon kontrolünü devralır. Otomatik Start Stop sistemi yoldaki diğer sürücüleri uyarmak için dörtlü flaşörleri kullanır ve gerekirse tamamen durana kadar aracı güvenle frenleyebilir. Tabii ki sürücü istediği zaman destek sisteminin müdahalesini geçersiz bırakarak kontrolü devralabilir.

Porsche Yeni Cayenne Turbo - Gece Görüşü Asistanı.

Gece Görüşü Asistanı.

Gece Görüşü Asistanı, farların yetişemediği alanlar için dahi sürücüye bilgi verir. Bir kızılötesi kamera, yayaları veya büyük vahşi hayvanları, farların menziline girmeden önce algılar. PDLS Plus ile birlikte gelen işaretleme ışığı fonksiyonu, yol kenarındaki yayalara yönelik bir şekilde üç defa selektör yaparak sürücünün dikkatini çeker.

Porsche Yeni Cayenne Turbo - Porsche Dynamic Light System Plus (PDLS Plus) ile birlikte Matrix Beam LED farlar.

Porsche Dynamic Light System Plus (PDLS Plus) ile birlikte Matrix Beam LED farlar.

LED Matrix Beam, sabit uzun far huzmesinin spesifik segmentlerini stratejik bir şekilde devre dışı bırakabilir. Birbirinden bağımsız olarak kontrol edilen 84 LED, açılıp kapatılarak veya karartılarak öndeki koşullara uyarlanır. Önde ilerleyen veya karşıdan gelen araç sürücülerinin gözlerinin kamaşması önlenir, aynı zamanda bu araçların çevresindeki alan tam güçle aydınlatılmaya devam eder.

Tüm PDLS fonksiyonlarını içeren PDLS Plus, elektronik viraj farlarını ve navigasyon verilerine dayalı kavşak asistanı fonksiyonunu içerir. Bir kavşağa veya yol ayrımına yaklaştığınızda, kavşak asistanı fonksiyonu sol ve sağ viraj farlarını etkinleştirir ve ışık huzmesinin daha geniş ve daha kısa bir şekil almasını, böylece çevrenizin en iyi şekilde aydınlatılmasını sağlar.

Ses sistemleri.

Müzik dinleme keyfi tek kişilik bir deneyim olmamalı.

Porsche - Ses sistemleri.
Ses sistemleri.

Müzik dinleme keyfi tek kişilik bir deneyim olmamalı.

Burmester®, BOSE® ve Sound Package Plus ses sistemleri ile, en iyi müzik deneyimine sahip olacaksınız. Beş koltuğun tümünde.

Porsche Yeni Cayenne Turbo - Burmester® High-End 3D Surround Ses Sistemi.

Burmester® High-End 3D Surround Ses Sistemi.

Toplam 1.455 watt gücü, 400 watt D sınıfı dijital amplifikatörlü aktif bir subwoofer ile birlikte ayrı ayrı kontrol edilen 21 hoparlörü, iki yönlü merkez sistemini ve 2.500 cm2 üzerindeki toplam diyafram yüzey alanını tanıtırken lütfen sessiz olun. Özel hava hareketi dönüştürücü tiz hoparlörler, mükemmel kalitede son derece temiz, hoş ve kesintisiz yüksek frekanslı ses üretir.

Tüm hoparlörler kusursuzca konumlandırılmış olup yüksek bas kapasitesine, ses ve şok düzeyine sahiptir. Sonuç, en yüksek ses seviyesinde dahi doğal ve zengin yapılı mekansal ses. Tavan direklerine entegre edilen hoparlörler ve özel bir 3D algoritması ile yaratılan yeni Auro 3D ses deneyimi, özellikle etkileyicidir. Sound Enhancer, sıkıştırılmış veri formatındaki müzik parçalarının kalitesini optimize eder. Kapılardaki Burmester® hoparlörler sayesinde, sistem iç mekanın genel estetiğine de mükemmel uyum sağlar.

Porsche Yeni Cayenne Turbo - BOSE® Surround Ses Sistemi.

BOSE® Surround Ses Sistemi.

BOSE® Surround Ses Sistemi, 14 amplifikatör kanalına ve toplam 710 watt güce sahiptir. Ayrı bir subwoofer ile birlikte 14 hoparlör, sesi dengeli ve hassas bir şekilde üretir. BOSE® SoundTrue® geliştirme teknolojisi, MP3 gibi sıkıştırılmış dosya formatları için gelişmiş ses kalitesi ve dinamiği sunar Patentli AudioPilot® Ses Telafi Teknolojisi, araç içindeki ortam seslerini sürekli olarak ölçer ve müzik sesini anında ve otomatik olarak uyarlar, bu sayede tutarlı bir ses kalitesi korunur.

Sound Package Plus

Standart donanım olan Sound Package Plus, harika bir ses üretir: on hoparlör ve toplam 150 watt güç ile. PCM'e entegre edilen amplifikatör, sürücü ve yolcu için iç mekandaki ses düzenini en ideal şekilde uyarlar.

Kişiselleştirme.

Çünkü her spor otomobil eşsizdir: Porsche Exclusive Manufaktur.

Porsche - Kişiselleştirme.
Kişiselleştirme.

Çünkü her spor otomobil eşsizdir: Porsche Exclusive Manufaktur.

Son derece çeşitli kişiselleştirme seçenekleri sunuyoruz. Tek bir değişimden kapsamlı modifikasyonlara kadar, hem iç mekan hem gövde için görsel ve teknik güçlendirmelerle birlikte.

Porsche Yeni Cayenne Turbo - Exclusive Manufaktur

Exclusive Manufaktur

Exclusive Manufaktur örneklerinden ilham alın ve bunlar gibi sıra dışı otomobillerin nasıl yapılandırılabileceği hakkında ihtiyacınız olan her şeyi öğrenin.

Porsche Yeni Cayenne Turbo - Porsche Tequipment

Porsche Tequipment

Aynı zamanda, Cayenne'iniz için özel olarak geliştirilmiş Porsche Tequipment aksesuarları ile otomobilinizi tamamen kendi kişisel tercihlerinize göre yapılandırabilirsiniz.

Birlikte, spor otomobil.

Yeni Cayenne, spor otomobil tutkunlarına nefes kesen bir tarzla daha fazla özgürlük sunuyor. Yarış pisti, yaşam yolunda. Yarış pistinden bir macerapereste, bir aile üyesine ve keyif için çok yönlü bir yol arkadaşına. Yalnız bir sporcudan bir takım oyuncusuna. Performansı, esnekliği ve ayrıcalığı kendi başına yaşamak yerine diğerleriyle paylaşan birisi. Spor otomobil büyüsü, işte o zaman eşsiz bir ortak deneyime dönüşür. Başka bir deyişle: takım sporu bizim tutkumuz.

Porsche - Cayenne Turbo Modelleri