Ana navigasyon
Modeller
Ana navigasyon
Porsche Onaylı Garanti

Porsche Onaylı Garanti

Satın almayı düşündüğünüz yeni bir Porsche daha fazla güvence, Porsche Onaylı Kullanılmış Araç için standart sunulan güvence veya Porsche'niz için yeni bir garanti... Hepsi mümkün. En güzel ilişkiler, güvene dayalıdır. Porsche Onaylı Garanti, eksiksiz bir gönül rahatlığı için Porsche'nize mükemmel uyumlu bir garantidir.

Bizden beklediğiniz gibi, Porsche Onaylı Garanti'nin kapsamı, yeni araç garantimiz ile aynı seviyededir. %100 Porsche. Bunun anlamı, Porsche Onaylı Garanti'nin tüm dünyada geçerli olmasıdır. Her Porsche Merkezi'nde zahmetsizce kullanılabilir ve işçiliğin ve parçaların tamamı için tüm bileşenleri kapsar. Bir talep durumunda ödenecek hiçbir ekstra ücret veya poliçe aktif hale getirildikten sonra hiçbir kilometre sınırı yoktur.

Otomobiliniz gibi, Porsche Onaylı Garanti'nizin de güvenilirliği ve güveni temsil etmesini istiyoruz. Bu, Porsche Onaylı Garanti kapsamına nelerin, niçin giremeyeceğini açıkça belirtmek anlamına gelir. Bir Porsche yaşlandıkça, fonksiyonelliğini etkilemeyecek görsel ve akustik değişimlere maruz kalabilir (örneğin, deri döşemede çatlaklar). Ayrıca, belirli parçalar eskimeye ve doğal yıpranmaya tabidir.

Porsche'nizin planlı bir şekilde servis ve bakım aralıklarından geçirilmesinin nedeni budur. Görsel ve akustik hususlar, eskime ve yıpranma birer kusur değildir ve dolayısıyla garanti kapsamına dahil edilmez. Aşağıda, tipik olarak yıpranmaya maruz kalan ve dolayısıyla değişim maliyetlerinin garanti kapsamına dahil edilmesi muhtemel olmayan parçalar belirtilmektedir.