Ana navigasyon
Modeller
Ana navigasyon
Porsche - Kalite

Kalite

Teknisyenlerimizden gurur duyuyoruz; hiç kimse, bir Porsche'yi onlar kadar iyi tanıyamaz. Mekanik yapı ve kaporta için katı standartlar, her Porsche Onaylı Kullanılmış Araç tarafından karşılanmak zorundadır. Bu, satıştan önce titizlikle gerçekleştirilen hazırlık sürecinin bir parçasıdır. Yeni Porsche Onaylı Kullanılmış aracınızın, Porsche adına yakışan ve bizden beklediğiniz standartları karşılayan bir servis ve hazırlık aşamasından geçtiğinden emin olabilirsiniz.

Her Porsche Onaylı Kullanılmış Aracı, 111 noktalı mekanik incelemeye tabi tutarak, mutlak mekanik bütünlüğü garanti ediyoruz. ABS'den lastiklere, sileceklerden emniyet kemerlerine, teknisyenlerimizin detaylara gösterdiği dikkat, otomobilde incelenmeyen nokta kalmamasını sağlıyor. Herhangi bir parçanın değiştirilmesi gerektiğinde, tabii ki yalnızca %100 Orijinal Porsche parçaları kullanacağız.

Gerekirse, servis işlemlerini eksiksiz bir şekilde gerçekleştirecek ve hatta elektriksel fonksiyonları en son detayına kadar kontrol edeceğiz. Porsche'den beklediğiniz gibi, bununla kalmayacağız; aracınız ayrıca titizlikle temizlenecek ve son bir kontrolden geçirilecek. Bunlar, her Porsche'nin Porsche Onaylı Kullanılmış Araç olabilmesi için gerekli minimum standartlar. Her otomobil, orijinal haline geri getirilirken diğerlerinden ayrı olarak işlem görür.