Ana navigasyon
Modeller
Ana navigasyon

Tequipment Orijinal Aksesuarları

Porsche Tequipment bisiklet taşıyıcıları

Porsche - Bir atlet, aile üyesi veya maceraperest; hedef tamamen size kalmış.

Bir atlet, aile üyesi veya maceraperest; hedef tamamen size kalmış.

Aracınız ve bisikletiniz. Birbirini mükemmel bir şekilde tamamlayan iki ulaşım yolu. Çünkü en güzel manzaralardaki bisiklet gezileri, çoğunlukla kapınızın önünde başlamaz. Çekme sistemine özel bisiklet taşıyıcıları comma normal ve yarış bisikletleri için bisiklet taşıyıcıları ile Porsche Tequipment yelpazesi, bisikletlerinizi aracınızın tavanında veya arkasında taşımak için pratik çözümler sunuyor.

Devamını Oku

Tequipment aksesuar bulucu

Porsche Tequipment aksesuar yelpazesi

Porsche Tequipment aksesuar yelpazesi

Hayalinizi gerçeklestirmeyi basardiniz. Simdi sira, otomobilin içinde ve disinda kalan küçük ekstralarda. Porsche Tequipment ürünleri ile, otomobilinizi kisisel isteklerinize göre tasarlayabilirsiniz. Sahip oldugunuz model için tüm seçenekler, Tequipment aksesuar bulucuda sunuluyor.

Devamını Oku

Porsche Individuality Uygulaması

Porsche kişiselleştirme seçeneklerini keşfetmenin eğlenceli bir yoluna ne dersiniz? Porsche Exclusive Manufaktur ve Porsche Tequipment tarafından sunulan Individuality uygulaması ile bu son derece kolay. Uygulamada, fabrikada veya sonradan eklenen opsiyonlar olsun, Porsche'nizi daha da kişisel hale getirmek için tüm opsiyonlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Apple® cihazlarınızda, kapsamlı kişiselleştirme seçeneklerinden, arka plan bilgilerinden ve Porsche Exclusive Manufaktur ve Porsche Tequipment hakkındaki şaşırtıcı detaylardan ilham alın.

İndirme

Ürün özellikleri

Porsche - Yoldaki sinema salonu.
Yoldaki sinema salonu.
Porsche - En saf ve basit haliyle sürüş keyfi.
En saf ve basit haliyle sürüş keyfi.
Porsche - Eşsiz bir ürünün 20. yıl kutlaması: sürüş keyfini artırmak.
Eşsiz bir ürünün 20. yıl kutlaması: sürüş keyfini artırmak.
Porsche - Motor spor Aksesuarları
Motor spor Aksesuarları

20 yıl Porsche Tequipment

20 yıldır üretilen yüksek kaliteli Porsche aksesuarları, hayallerinizi gerçekleştirmenizde yardımcı olmaya devam ediyor.

20 yıldır üretilen yüksek kaliteli Porsche aksesuarları, hayallerinizi gerçekleştirmenizde yardımcı olmaya devam ediyor.

20 yıllık deneyim ve uzmanlıkla, Porsche Tequipment geleneksel Porsche kalitesini her üründe gösteriyor. Yaşam tarzınıza ve Porsche'nize mükemmel uyumlu ve yüksek kaliteli Tequipment ürünleri, Porsche'nizi kendi isteklerinize göre uyarlamanıza olanak sağlıyor. Geriye dönük olarak ve kolaylıkla. Tüm Porsche Merkezlerimizde, Porsche Tequipment'ın 20. yılını kutluyoruz. Porsche'nizi nasıl kişiselleştireceğinizi kararlaştırmak için, lütfen size en yakın Porsche Merkezi ile görüşün.

Devamını Oku