Ana navigasyon
Modeller
Ana navigasyon
Porsche - Tequipment Orijinal Aksesuarları

Tequipment Orijinal Aksesuarları

Porsche Tequipment kışlık jant ve lastik setleri

Kış geldiğinde ara vermek bize göre değil. Ne de olsa, Porsche'niz sadece iyi havalarda değil, yılın her mevsiminde ve 365 gününde bir spor otomobil kullanma heyecanını yaşatmaya hazır bir atlettir. Porsche Tequipment yelpazesinden uygun kışlık jant ve lastik setleri ile, kış koşullarında dahi alışkın olduğunuz performanstan taviz vermenize gerek yok. Eşsiz Porsche görünümünden de. Porsche Tequipment kışlık jant ve lastik setleri, bu özelliklerin tümünü etkileyici bir şekilde bir araya getirir, hatta diğer bir özellik daha ekler: kış mevsiminde Porsche'niz için maksimum kişisellik.

Devamını Oku

Kış mevsiminde Tequipment

Porsche'niz her günün üstesinden gelmeye tamamen hazır. Sadece yaz mevsiminde değil. Dördüncü mevsimde dahi sürüş keyfine hazır. Bunu daha da geliştirmek mümkün. Porsche Tequipment aksesuarlarıyla.

Devamını Oku

Tequipment aksesuar bulucu

Porsche Tequipment aksesuar yelpazesi

Porsche Tequipment aksesuar yelpazesi

Hayalinizi gerçeklestirmeyi basardiniz. Simdi sira, otomobilin içinde veya disinda kalan küçük ekstralarda. Porsche Tequipment ürünleri ile, otomobilinizi kisisel isteklerinize göre tasarlayabilirsiniz. Sahip oldugunuz model için tüm seçenekler, Tequipment aksesuar bulucuda sunuluyor.

Devamını Oku

Porsche Individuality Uygulaması

Porsche kişiselleştirme seçeneklerini keşfetmenin eğlenceli bir yoluna ne dersiniz? Porsche Exclusive Manufaktur ve Porsche Tequipment tarafından sunulan Individuality uygulaması ile bu son derece kolay. Uygulamada, fabrikada veya sonradan eklenen seçenekler olsun, Porsche'nizi daha da kişisel hale getirmek için tüm seçenekler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Apple® cihazlarınızda, kapsamlı kişiselleştirme seçeneklerinden, arka plan bilgilerinden ve Porsche Exclusive Manufaktur ve Porsche Tequipment hakkındaki şaşırtıcı detaylardan ilham alın.

İndirme

Ürün özellikleri

Porsche - Yoldaki sinema salonu.
Yoldaki sinema salonu.
Porsche - En saf ve basit haliyle sürüş keyfi.
En saf ve basit haliyle sürüş keyfi.
Porsche - Eşsiz bir ürünün 20. yıl kutlaması: sürüş keyfini artırmak.
Eşsiz bir ürünün 20. yıl kutlaması: sürüş keyfini artırmak.
Porsche - Motor spor Aksesuarları
Motor spor Aksesuarları

20 yıl Porsche Tequipment

20 yıldır üretilen yüksek kaliteli Porsche aksesuarları, hayallerinizi gerçekleştirmenizde yardımcı olmaya devam ediyor.

20 yıldır üretilen yüksek kaliteli Porsche aksesuarları, hayallerinizi gerçekleştirmenizde yardımcı olmaya devam ediyor.

20 yıllık deneyim ve uzmanlıkla, Porsche Tequipment geleneksel Porsche kalitesini her üründe gösteriyor. Yaşam tarzınıza ve Porsche'nize mükemmel uyumlu ve yüksek kaliteli Tequipment ürünleri, Porsche'nizi kendi isteklerinize göre uyarlamanıza olanak sağlıyor. Geriye dönük olarak ve kolaylıkla. Tüm Porsche Merkezlerimizde, Porsche Tequipment'ın 20. yılını kutluyoruz. Porsche'nizi nasıl kişiselleştireceğinizi kararlaştırmak için, lütfen size en yakın Porsche Merkezi ile görüşün.

Devamını Oku