Ana navigasyon
Modeller
Ana navigasyon
Porsche Exclusive. - %100 kişiselleştirme.
Porsche Exclusive.
%100 kişiselleştirme.

Porsche Exclusive

Ayrıcalıklı araç örnekleri

Felsefe ve geçmiş

Porsche - Özel olan bir şeyi neden daha özel bir hale getirmiyorsunuz?

Özel olan bir şeyi neden daha özel bir hale getirmiyorsunuz?

Zamanında Ferry Porsche şu sözleri söylemişti: "Söz konusu otomobil üretmek olduğunda, biz sayıya değil, kaliteye inanıyoruz". Porsche'nin uzun geleneğini takip eden bir tutum. 1986 yılından bu yana, kendimizi özel müşteri isteklerini uygulamaya geçirmeye ve "Fabrikadan itibaren bireysellik" mottosunu yola taşıyan, türünün tek örneği araçlar geliştirmeye adıyoruz. Deri, Alcantara, karbon, ahşap ve alüminyum gibi yüksek kaliteli malzemelerin yanı sıra, insan eli de en değerli varlıklarımızdan biri. Her küçük detayı bir araya getirerek tutarlı bir bütün oluşturan şey bu. Gerçekten eşsiz bir otomobil. Sizin Porsche'niz.

Devamını Oku

Exclusive müşteri danışmanlığı

Porsche Exclusive – Her otomobile özel olan başka ne olabilir? Ayrıcalıklı tavsiyeler.

Porsche Exclusive – Her otomobile özel olan başka ne olabilir? Ayrıcalıklı tavsiyeler.

Her şey doğru tavsiye ile başlar. Odak noktası siz ve özel istekleriniz ve ihtiyaçlarınız. Her müşterimize, kişisel destek ve uzman yardımı sunuyoruz. İlgili Porsche modelleri ve kişiselleştirme seçenekleriniz hakkındaki tüm sorularınızı cevaplıyoruz.
Zuffenhausen ve Leipzig'deki müşteri merkezlerimizin yanı sıra Exclusive Kıdemli Satıcılarımızda, müşterilerimizin isteklerini kişiselleştirme ile ne anlatmak istediğimizi size gösterebiliriz.

Devamını Oku