Ana navigasyon
Modeller
Ana navigasyon
Porsche - Kişilik

Kişilik

Sizin için ilk özel çalışma. Danışmanlığımız.

Sizin için ilk özel çalışma. Danışmanlığımız.

Her Porsche eşsizdir. Sizin vizyonunuz ve yetkinliğinizle, parmak iziniz kadar eşsiz hale gelir. Detaylara özen göstererek, bir Porsche'yi sizin kişisel Porsche'nize dönüştürmek için sizinle birlikte çalışarak kişisel bir tasarım konsepti geliştireceğiz.

Zuffenhausen fabrikasında danışmanlık

Spor otomobilinizi kişiselleştirmek, bir gönül işidir. Hem sizin hem de bizim için. Bu ortak tutkuyu yaşamak için markanın kalbi Zuffenhausen'daki fabrikadan daha iyi bir yer olamaz. Burada, sizi doğrudan tesiste ağırlayacağız ve uzmanlarımızın tüm seçenekler ve araç modelleri hakkındaki kapsamlı bilgileri ile size tavsiyeler vereceğiz.

Exclusive Manufaktur turu.

Türünün tek örneği bir ürünün tasarımında olduğu gibi, müşteri danışmanlık departmanındaki çalışanlarımızın aklında tek bir şey var: siz ve tabii ki spor otomobiliniz. Ziyaretinizin öne çıkan anlarından biri, Exclusive Manufaktur turu olacak. Burada sadece sahne arkasını görmekle kalmayacak, detayın bizim için ne anlama geldiğini de bizzat göreceksiniz.

Malzeme ve araç sergisi.

Ayrıca, eşsiz malzemelerimizden ve renk numunelerinden oluşan eşsiz bir koleksiyon sunuyoruz. Bunların arasında, kişiselleştirilmiş deri renkleri ve boyalar da yer alıyor. Malzeme arşivimize ayrıcalıklı bir erişim, teklifimizi tamamlıyor. Ama tabii ki kapsamlı araç sergimizde de eşsiz ürünler göstereceğiz. Bu teklif sadece Zuffenhausen ile sınırlı değil. Uluslararası konumlarımızda da geçerli: Atlanta, Los Angeles, Dubai ve Shanghai.

İletişim bilgileri ve kişisi

Porsche - İletişim formu

İletişim formu

Ana Zuffenhausen ofisindeki kişisel tasarım uzmanlarınız hizmetinizde.

Telefon: +49 711 911-25977

Pazartesi gününden Cuma gününe, 09:00 – 17:00 arasındaki iş saatleri boyunca bize ulaşabilirsiniz. Bize bir mesaj göndermek için iletişim formumuzu da kullanabilirsiniz:

Biz Sizi Arayalım

Exclusive Manufaktur ortak danışmanlığı. Küresel

Exclusive Manufaktur ortak danışmanlığı. Küresel

Porsche Exclusive Manufaktur Ortağınız ile birlikte, kendinizi Porsche kişiselleştirme dünyasına bırakabilir, özel eğitimli satış danışmanları tarafından bütünsel bir çalışmaya bizzat kendi imzanızı atabilirsiniz. Tümü kendi hayallerinizdeki aracı gerçeğe dönüştürme hedefiyle. Porsche Exclusive Manufaktur Ortağınızda, kişisel bir araç yaratırken çalışanların tutkusunu ve bağlılığını hissedeceksiniz.

Porsche Kişilik - Kişisel.

Kişisel.

Sizin özel arzularınız, bizim odak noktamızdır. Özel olarak eğitilen satış danışmanları, size özel aracı yaratmak için sizinle birlikte çalışır. Tamamen kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda. Sizinle birlikte, en küçük detayına kadar bütünüyle ahenk içinde, karizmatik araçlar tasarlıyoruz. Sonuç: sizin yaşamınıza karşı çok özel bir tutuma sahip olan, hayallerin otomobili.

Porsche Kişilik - Kişisel.

Kişisel.

Zuffenhausen'daki uzmanlarla doğrudan bağlantı, özellikle karmaşık kişiselleştirme isteklerine cevap verebilmemizi sağlıyor. Karşılaştırılamaz bir Porsche, özgünlük, ilham ve tutku, ama aynı zamanda gerekli özel ve sabır ile yaratılır. Size ait.

Porsche Kişilik - Seçkin.

Seçkin.

Müşterilerimiz, Porsche Exclusive Manufaktur ortaklarımızda eşsiz anlar yaşar ve isteklerini son detayına kadar gerçeğe dönüştürür. Bu, öncelikle renk ve dikiş desenleri yoluyla, aynı zamanda çok sayıda ayrıcalıklı numune parçalar, seçilen donanımların özel üretim adımları veya kişiselleştirilmiş donanımlara sahip araçlar yoluyla gerçekleştirilir.

Porsche Kişilik - Zengin deneyim.

Zengin deneyim.

Porsche merkezlerindeki özel donanımlar, ayrıcalıklı numune parçalar ile Montaj Salonu, gösteri araçları ve aynı zamanda danışmanların tutkusu ve bağlılığı, Porsche'nin büyüleyici dünyasını hissetmenizi sağlayacak. Eşsiz bir müşteri deneyimi için.

Porsche Exclusive Manufaktur Partner