Porsche - Naverkoop

Naverkoop

Uw Porsche is bij ons in goede handen. Door de optimale omstandigheden, de hoogtechnologische kennis en ons gekwalificeerd personeel zorgen we voor flexibiliteit, korte wachttijden, een perfecte ontvangst en juiste analyses.

Serge Bruynkens
After-Sales Manager

Tel: +32 (0) 50 / 631 911

E-Mail: serge.bruynkens@pck.porsche.be

Ward Blomme
Workshop Manager
Certified Porsche Technician GOLD
HVT Expert

E-Mail: ward.blomme@pck.porsche.be

Sam Cardon
Certified Porsche Technician BRONZE
HVT Certified

E-Mail: sam.cardon@pck.porsche.be

Benjamin Huyghe
Certified Porsche Technician BRONZE
HVT Certified

E-Mail: benjamin.huyghe@pck.porsche.be

Kenneth Devos
Technician

E-Mail: kenneth.devos@pck.porsche.be

Kenneth Schelstraete
Technician
HVT Certified

E-Mail: kenneth.schelstraete@pck.porsche.be

Hector Beuren
Technician

E-Mail: hector.beuren@pck.porsche.be

Didier Verschoor
Claims Adviser

E-Mail: didier.verschoor@pck.porsche.be

Youssef El Moutanabi
Parts Manager

Tel: +32 (0) 50 / 631 911

E-Mail: youssef.elmoutanabi@pck.porsche.be

Stijn Ramandt
Parts & Accessories Adviser

E-Mail: stijn.ramandt@pck.porsche.be

Dylan Wardenier
Car Delivery Responsible

E-Mail: dylan.wardenier@pck.porsche.be