Hoofdnavigatie
Modellen
Hoofdnavigatie
Porsche - Ons Team

Ons Team

Receptie, atelier en magazijn met onderdelen en accessoires : ons hele team verbindt er zich al meer dan 50 jaar toe, u de beste service voor de juiste prijs aan te bieden. Zodat uw Porsche altijd een Porsche blijft...

Claude Willaert
Managing Director Porsche Centre Brussels

Tel: +32 (0)2 / 371 7996
Fax: +32 (0)2 / 3 717 960
E-Mail: claude.willaert@pcb.porsche.be

Chantal Plasch
Sales Manager

Tel: +32 (0)2 / 371 7961
Fax: +32 (0)2 / 3 717 960
E-Mail: chantal.plasch@pcb.porsche.be

Annick Dupon
Sales

Tel: +32 (0)2 / 371 7958
Gsm: +32 (0)495 911 686
Fax: +32 (0)2 / 3 717 960
E-Mail: annick.dupon@pcb.porsche.be

Guy Marneffe
Sales

Tel: +32 (0)2 / 371 7964
Gsm: +32 (0)475 850 911
Fax: +32 (0)2 / 3 717 960
E-Mail: guy.marneffe@pcb.porsche.be

Jean-Christophe Heynderickx
Sales

Tel: +32 (0)2 / 371 7986
Gsm: +32 (0)495 911 997
Fax: +32 (0)2 / 3 717 960
E-Mail: jean-christophe.heynderickx@pcb.porsche.be

Renaud Palate
Sales

Tel: +32 (0)2 / 371 7944
Gsm: +32 (0)495 911 001
Fax: +32 (0)2 / 3 717 960
E-Mail: renaud.palate@pcb.porsche.be

Ugo Magits
Sales

Tel: +32 (0)2 / 371 7982
Gsm: +32 (0)475 832 108
Fax: +32 (0)2 / 3 717 960
E-Mail: ugo.magits@pcb.porsche.be

Marnic Valepyn
Workshop supervisor

Tel: +32 (0)2 / 371 7999
Fax: +32 (0)2 / 3 717 960
E-Mail: marnic.valepyn@pcb.porsche.be

Alain Testaert
After Sales Manager

Tel: +32 (0)2 / 371 7968
Fax: +32 (0)2 / 3 717 960
E-Mail: alain.testaert@pcb.porsche.be

Anthony Marescaux
Naverkoop – Adviseur

Tel: +32 (0)2 / 371 7922
Fax: +32 (0)2 / 3 717 960
E-Mail: Anthony.marescaux@pcb.porsche.be

Geert Van Reepingen
Naverkoop – Adviseur

Tel: +32 (0)2 / 371 7955
Fax: +32 (0)2 / 3 717 960
E-Mail: geert.van.reepingen@pcb.porsche.be

Yannick Thienpont
Naverkoop – Adviseur

Tel: +32 (0)2 / 371 7980
Fax: +32 (0)2 / 3 717 960
E-Mail: yannick.thienpont@pcb.porsche.be

Valérie Liekendael
Naverkoop – Adviseur

Tel: +32 (0)2 / 371 7979
Fax: +32 (0)2 / 3 717 960
E-Mail: valerie.liekendael@pcb.porsche.be

Yves Courtois
Boekhouding

Tel: +32 (0)2 / 371 7981
Fax: +32 (0)2 / 3 717 960
E-Mail: yves.courtois@pcb.porsche.be

Jean-Yves Villers
Classic département

Tel: +32 (0)2 / 371 7906
Fax: +32 (0)2 / 3 717 960
E-Mail: jean-yves.villers@pcb.porsche.be

Steve Gemers
Porsche Classic

Tel: +32 (0)2 / 371 7962
Fax: +32 (0)2 / 3 717 960
E-Mail: steve.gemers@pcb.porsche.be

Bruno Laenens
Parts Manager

Tel: +32 (0)2 / 371 7947
Fax: +32 (0)2 / 3 717 960
E-Mail: bruno.laenens@pcb.porsche.be

Tony Baert
Parts advisor

Tel: +32 (0)2 / 371 7952
Fax: +32 (0)2 / 3 717 960
E-Mail: tony.baert@pcb.porsche.be

Porsche Centre Brussels | Classic Partner


Grote Baan 395
B-1620 Drogenbos

Tel: +32 (0)2 / 371 79 11
Fax: +32 (0)2 / 3 717 960
E-Mail: info@pcb.porsche.be

Tel Sales: +32 (0)2 / 371 79 91
Tel Aftersales: +32 (0)2 / 371 79 90
Tel Parts: +32 (0)2 / 371 79 92