Home

Hoofdnavigatie
Modellen
911
Porsche - Naverkoop

Naverkoop

U en uw Porsche zijn bij ons in de beste handen. Daarvoor zorgen onze prima opgeleide medewerkers en een ultramoderne werkplaatstechniek.

Marino Beke
Receptie werkplaats & Dienst-na-verkoop

Tel: +32 (0)51 / 33 58 43
Fax: +32 (0)51 / 31 66 13

marino.beke@rsmotors.porsche.be

Ruben Maes
Dienst-na-verkoop

Tel: +32 (0)51 / 33 58 43
Fax: +32 (0)51 / 31 66 13

ruben@rsmotors.porsche.be

Chris Wylants
Dienst-na-verkoop

Tel: +32 (0)51 / 33 58 43
Fax: +32 (0)51 / 31 66 13

chris.wylants@rsmotors.porsche.be

Martine Delputte
Boekhouding

Tel : +32 (0)51 / 33 58 40
Fax : +32 (0)51 / 31 66 13

martine.delputte@rsmotors.porsche.be

Peter Carton
Magazijn

Tel: +32 (0)51 / 33 58 41
Fax: +32 (0)51 / 31 66 13

peter.carton@rsmotors.porsche.be

Pieter De Baecke
Magazijn

Tel: +32 (0)51 / 33 58 41
Fax: +32 (0)51 / 31 66 13

pieter.debaecke@rsmotors.porsche.be

Jurgen Casselman
Verantwoordelijke Werkplaats
Certified Porsche Technician Gold

Tel: +32 (0)51 / 33 58 43
Fax: +32 (0)51 / 31 66 13

jurgen.casselman@rsmotors.porsche.be

Dries Lernouldt
Assistent Magazijn all-round

Tel: +32 (0)51 / 33 58 41
Fax: +32 (0)51 / 31 66 13

Wino Vereecke
Mechanieker

Tel: +32 (0)51 / 33 58 43
Fax: +32 (0)51 / 31 66 13

wino.vereecke@rsmotors.porsche.be

Peter Quartier
Mechanieker
Certified Porsche Technician Silver

Tel: +32 (0)51 / 33 58 43
Fax: +32 (0)51 / 31 66 13

Johan Van D'Huynslager
Mechanieker
Certified Porsche Technician Silver

Tel: +32 (0)51 / 33 58 43
Fax: +32 (0)51 / 31 66 13

Ruben Van Poucke
Mechanieker
Certified Porsche Technician Bronze

Tel: +32 (0)51 / 33 58 43
Fax: +32 (0)51 / 31 66 13

Kurt Van Lerberghe
Mechanieker

Tel: +32 (0)51 / 33 58 43
Fax: +32 (0)51 / 31 66 13

Degroote Niek
Mechanieker

Tel: +32 (0)51 / 33 58 43
Fax: +32 (0)51 / 31 66 13

Porsche Centre West-Vlaanderen

RS Motors
Wettelijke verantwoordelijke: Rudy Maes
Elsstraat 1A
B-8770 Ingelmunster

Tel: +32 (0)51 / 31 60 40
Fax: +32 (0)51 / 31 66 13
E-Mail: info@rsmotors.porsche.be