Home

Hoofdnavigatie
Modellen
911
Panamera
Porsche - Naverkoop

Naverkoop

Uw Porsche is bij ons in goede handen. Door de optimale omstandigheden, de hoogtechnologische kennis en ons gekwalificeerd personeel zorgen we voor flexibiliteit, korte wachttijden, een perfecte ontvangst en juiste analyses.

Bart Diericx
After-sales Manager

Tel: +32 (0) 50 / 631 911
Fax: +32 (0) 50 / 890 991

bart@pck.porsche.be

Rick Teirlynck
Warehouse Manager

Tel: +32 (0) 50 / 631 911
Fax: +32 (0) 50 / 890 991

rick@pck.porsche.be

Patrick Hemschoote
Certified Porsche Technician GOLD
Workshop Manager

Tel: +32 (0) 50 / 631 911
Fax: +32 (0) 50 / 890 991

patrick@pck.porsche.be

Philippe D'Hondt
Certified Porsche Technician SILVER

Tel: +32 (0) 50 / 631 911
Fax: +32 (0) 50 / 890 991

philippe@pck.porsche.be

Pieter Coysman
Certified Porsche Technician BRONZE

Tel: +32 (0) 50 / 631 911
Fax: +32 (0) 50 / 890 991

pieter@pck.porsche.be

Ward Blomme
Technician

Tel: +32 (0) 50 / 631 911
Fax: +32 (0) 50 / 890 991

ward@pck.porsche.be

Renaud Geeraerd
Bodyshop Manager

Tel: +32 (0) 50 / 631 911
Fax: +32 (0) 50 / 890 991

renaud@carrosseriecenterknokke.be

Danny George
Porsche Body Responsible

Tel: +32 (0) 50 / 631 913
Fax: +32 (0) 50 / 890 991

danny@carrosseriecenterknokke.be

Porsche Centre Knokke

Geeraerd PCK bvba
Managing Director: Hugues Geeraerd
Natiënlaan 144 a
B-8300 Knokke-Heist

Tel: +32 (0) 50 / 631 911
Fax: +32 (0) 50 / 890 991
E-Mail: info@pck.porsche.be