Porsche

Ons Team

Receptie, atelier en magazijn met onderdelen en accessoires : ons hele team verbindt er zich al meer dan 50 jaar toe, u de beste service voor de juiste prijs aan te bieden. Zodat uw Porsche altijd een Porsche blijft...:

Gaëtan Van Calster
Managing Director Porsche Centre Brussels

Tel: +32 (0)2 / 371 7996
Fax: +32 (0)2 / 371 7960

gaetan.van.calster@pcb.porsche.be

Annick Dupon
Sales

Tel: +32 (0)2 / 371 7958
Gsm: +32 (0)495 911 686
Fax: +32 (0)2 / 371 7960

annick.dupon@pcb.porsche.be

Guy Marneffe
Sales

Tel: +32 (0)2 / 371 7964
Gsm: +32 (0)475 850 911
Fax: +32 (0)2 / 371 7960

guy.marneffe@pcb.porsche.be

Jean-Christophe Heynderickx
Sales

Tel: +32 (0)2 / 371 7986
Gsm: +32 (0)495 911 997
Fax: +32 (0)2 / 371 7960

jean-christophe.heynderickx@pcb.porsche.be

Renaud Palate
Sales

Tel: +32 (0)2 / 371 7944
Gsm: +32 (0)495 911 001
Fax: +32 (0)2 / 371 7960

renaud.palate@pcb.porsche.be

Marnic Valepyn
After Sales Manager

Tel: +32 (0)2 / 371 7999
Fax: +32 (0)2 / 371 7960

marnic.valepyn@pcb.porsche.be

Jacky Lys
Service Coördinator

Tel: +32 (0)2 / 371 7978
Fax: +32 (0)2 / 371 7960

jacky.lys@pcb.porsche.be

Geert Van Reepingen
Service Coördinator

Tel: +32 (0)2 / 371 7980
Fax: +32 (0)2 / 371 7960

geert.vanreepingen@pcb.porsche.be

Kevin Logist
Service Coördinator – Carrosserie

Tel: +32 (0)2 / 371 7979
Fax: +32 (0)2 / 371 7960

kevin.logist@pcb.porsche.be

Yves Courtois
Boekhouding

Tel: +32 (0)2 / 371 7981
Fax: +32 (0)2 / 371 7960

yves.courtois@dieteren.be

Jean-Yves Villers
Afdeling Classic

Tel: +32 (0)2 / 371 7906
Fax: +32 (0)2 / 371 7960

jean-yves.villers@dieteren.be